20/05/2026
Gdy przyjechałam do nich na salę ... padało...
Gdy jechaliśmy na plener....padało...
Gdy byliśmy na plenerze.... też padało ;)
Na szczęście na tyle, że można było wykonać te rodzinne zdjęcia 💚💚💚
Byliśmy tak nastawieni na wykonanie pleneru tego dnia, że nie mogło być inaczej.
Przyznam Wam, że przy takiej pogodzie uwielbiam fotografować, nie słońce - a pochmurne niebo - jest dla mnie zawsze najwspanialsze podczas sesji ❤
Dziś w roli głównej Pola💚❤💚
Ania Imielczyk - Twoja Gwiazda 🌟⭐️🌟