12/04/2026
Są takie miejsca, gdzie czas płynie inaczej. Wolniej, spokojniej… z większym szacunkiem do każdej chwili.
Kiedy dzwoni Irenka, stawiamy się całą rodzinką w Prałkowcach nieopodal Przemyśla - do pomocy mi przy sesji ale też by nabrać dystansu i pokazać dzieciakom, że życie to nie tylko bajka ale przemijanie.
Miejsce to pokazuje jak pięknie można zadbać o drugiego człowieka. To nie jest tylko przestrzeń do życia. To miejsce pełne ciepła, uważności i prawdziwych relacji.
Patrzyłam przez obiektyw na ludzi, którzy mają w sobie całe historie – radości, smutki, doświadczenia. W ich oczach widać spokój, ale też ogromną potrzebę bliskości. I właśnie to tutaj dostają – codzienną troskę, rozmowę, uśmiech.
Idealne miejsce dla seniorów to nie luksusowe wnętrza czy nowoczesne wyposażenie. To przede wszystkim ludzie. Choć wg mnie jest tu wszystko idealne! Opiekunowie z sercem, cierpliwością i empatią. To atmosfera, w której nikt nie czuje się samotny.
Ta sesja była dla mnie czymś więcej niż pracą. Była lekcją – o życiu, przemijaniu i o tym, jak ważne jest, by na każdym etapie życia czuć się ważnym i zaopiekowanym.
W zdjęciach brali udział seniorzy wystylizowani przez personel tak, że nie raz rodziny nie mogły poznać swoich bliskich 😊 to szczególny dzień dla nich i mam nadzieję, że to już będzie nasza tradycja. W tym roku gościem specjalnym był cudowny psiak, który szkolony jest na psiego terapeutę