18/05/2026
Ostatnie zdjęcie tutaj (tak, to robione telefonem pod damską toaletą)😅 ma dużo więcej polubień niż wycyzelowane i obrobione kadry z sesji plakatowej. 😅 Pytanie, czy to znak czasów, czy zasługa algorytmu? 🤔
🎭Albocoś w sobotę - jeszcze w klimacie "Zbrodni" - zrobił sobie sesję zdjęciową "ze spektaklu" 😉📷
Niestety zdjęcia będą w większości czarno - białe, za to "z zadęciem", więc pewnie takiego wzięcia nie będzie, jak w przypadku zbiorówki spontanicznej?🤔
Tak, czy siak dajcie od czasu znak, że tu zaglądacie i śledzicie nasze poczynania!
Dziś fotka "o pająku" - kto widział spektakl, ten wie o co chodzi.
Scena mroczna, zdjęcie też.
Zdjęcie oczywiście Geman Eman Fotozabawy 📷🤠
Na zdjęciu Jagna - Iwona Dmochowska i Witold - Piotr Krzywiecki
Jak Wam się taka postapokaliptyczna wizja podoba? 😉
P.S.
Jeszcze nie jestem gotów na post podsumowujący spektakl 😅 Ale taka chwila nadjedzie! 🤠
Ośrodek Kultury Góra Kalwaria