Geman Eman Fotozabawy

Geman Eman Fotozabawy Trochę już żyję. Poznałem w życiu kilku Artystów, poznałem kilku Fotografów. Czasami robię zdjęcia.

Na zdjęcie w magnoliach już szansy nie ma w tym roku...  Ale taka miła przypominajka mi się pokazała - to się dzielę.Daw...
26/05/2026

Na zdjęcie w magnoliach już szansy nie ma w tym roku... Ale taka miła przypominajka mi się pokazała - to się dzielę.

Dawno, dawno temu, w krainie kwitnących magnolii... 😍🤠
Sesja Oli.

Aleksandra Roszkowska

18/05/2026

Ostatnie zdjęcie tutaj (tak, to robione telefonem pod damską toaletą)😅 ma dużo więcej polubień niż wycyzelowane i obrobione kadry z sesji plakatowej. 😅 Pytanie, czy to znak czasów, czy zasługa algorytmu? 🤔

🎭Albocoś w sobotę - jeszcze w klimacie "Zbrodni" - zrobił sobie sesję zdjęciową "ze spektaklu" 😉📷

Niestety zdjęcia będą w większości czarno - białe, za to "z zadęciem", więc pewnie takiego wzięcia nie będzie, jak w przypadku zbiorówki spontanicznej?🤔
Tak, czy siak dajcie od czasu znak, że tu zaglądacie i śledzicie nasze poczynania!

Dziś fotka "o pająku" - kto widział spektakl, ten wie o co chodzi.
Scena mroczna, zdjęcie też.
Zdjęcie oczywiście Geman Eman Fotozabawy 📷🤠
Na zdjęciu Jagna - Iwona Dmochowska i Witold - Piotr Krzywiecki

Jak Wam się taka postapokaliptyczna wizja podoba? 😉

P.S.
Jeszcze nie jestem gotów na post podsumowujący spektakl 😅 Ale taka chwila nadjedzie! 🤠

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria

Kooperacji z Teatr Albocoś ciąg dalszy! ;)
15/04/2026

Kooperacji z Teatr Albocoś ciąg dalszy! ;)

Ciekawostka przyrodnicza:
martwiliśmy się, czy długi spektakl we wtorek wieczorem, to dobry pomysł? Czy ktoś przyjdzie na Albocosia w środku tygodnia?
A tu niespodzianka:
Bilety na wtorek rozeszły się najszybciej! Zostało ostatnie sześć!!!

Na niedzielę jest jeszcze ponad dziesięć wolnych miejsc!

Uff! Nie ma zmiłuj, trzeba będzie grać!
A zdjęcie to produkt uboczny sesji plakatowej - wersja brana pod uwagę do wykorzystania na plakacie, ale ostatecznie odrzucona.

Mordercze tango w wykonaniu Gabriela Kalicińska i Sebastian Borowy uchwycił oczywiście...
Geman Eman Fotozabawy
😅🤠

Sobota 25 IV godz. 18.30
Niedziela 26 IV godz. 18.30
Wtorek 28 IV godz. 18.30

ZBRODNIA to niesłychana
Teatr Albocoś.

Zapraszamy!

Kolejny plakat dla Teatr Albocoś !Jak Wam się podoba? 🤠📷
30/03/2026

Kolejny plakat dla Teatr Albocoś !
Jak Wam się podoba? 🤠📷

Dawno mnie tu nie było... Dawno nie realizowałem fotograficznych pomysłów i sesji zdjęciowych. Cała moja energia fotogra...
24/01/2026

Dawno mnie tu nie było...
Dawno nie realizowałem fotograficznych pomysłów i sesji zdjęciowych. Cała moja energia fotograficzna realizowała się w zdjęciach przyrody, głównie nadbiebrzańskiej, oczywiście 🤠🦊 (Te zdjęcia można podglądać na moim głównym facebookowym profilu Geman Eman )
Trudny czas nastał.
Nie wiem jak będzie w tym roku?...🤔..
Chęci i pomysły są.
Tylko czy czas i siły znajdę? Pożyjemy - zobaczymy!
Chyba jakiejś inspiracji zachęty potrzebuję? 🤔

Jak na razie postanowiłem znów zacząć wrzucać tu raz na tydzień jakieś stare zdjęcie. Najczęściej będzie to zdjęcie niepublikowane dotychczas. Czasami stare zdjęcie obrobione na nowo.

Zaczynam dziś od zdjęcia Marty z letniej plenerowej sesji nad Jeziorką w Piasecznie. Taki najprostszy portret, bez fajerwerków i wodotrysków, ale... miły dla oka - prawda? 😉

Udanego weekendu! 🤠

Jedni wiedzą, inni - nie, że Fotozabawy kolaborują z Teatr Albocoś. 😅 Tu plakat mojego autorstwa do przedstawienia, któr...
03/10/2025

Jedni wiedzą, inni - nie, że Fotozabawy kolaborują z Teatr Albocoś. 😅
Tu plakat mojego autorstwa do przedstawienia, które reżyseruje i w którym gra... Geman Eman ! Strasznie to skomplikowane? No nie koniecznie 😅🤣

Przy okazji zapraszam, bo to ostatnia szansa na obejrzenie przedstawienia!🤠

Selfietime! ;)
02/04/2025

Selfietime! ;)

Jakby ktoś chciał posłuchać moich opowiastek - zapraszam! Choć nie obiecuję, że padnie odpowiedź na pytanie "dlaczego ak...
25/11/2024

Jakby ktoś chciał posłuchać moich opowiastek - zapraszam! Choć nie obiecuję, że padnie odpowiedź na pytanie "dlaczego akurat Biebrza?" A na pewno nie będzie... jednej odpowiedzi! 🤠

Znowu coś popsułem! 🤫Zdjęcie - znaczy. 🤠Podobają się Wam takie Fotozabawy?         Ola i Julia
17/10/2024

Znowu coś popsułem! 🤫
Zdjęcie - znaczy. 🤠
Podobają się Wam takie Fotozabawy?



Ola i Julia

"Emotional portrait" 🤠Emocje, ziarno i Patrycja! 😍 Psucie zdjęć - ciąg dalszy.😅
15/10/2024

"Emotional portrait" 🤠

Emocje, ziarno i Patrycja! 😍 Psucie zdjęć - ciąg dalszy.😅

Adres

Piaseczno

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Geman Eman Fotozabawy umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Geman Eman Fotozabawy:

Udostępnij

Kategoria