30/03/2026
📷 Kochani, jutro prom do Polski, a tymczasem już dziś gorąco zapraszam Was do Krakowa 10-11.04.
Zaraz po Wielkanocy, podczas festiwalu "EXPOZYCJA" ( organizator: .pl) - w imieniu opowiem Wam co nieco o fotografii, którą kocham.
💚 Piątek, 11:30 (sala Budapeszt) - "Polski krajobraz: kameralnie, intymnie, naturalnie"
czyli jak znaleźć piękno w krajobrazie, który nie zawsze jest idealny. Jak szukać ciekawych kadrów niedaleko domu, w lesie, na łące, nad rzeką? Kilka słów o fotografii lasu, potoków i kwiatów, czyli wszystko, co może Ci się przydać tej wiosny.
🩵 Sobota, 15:45 (sala Lwów) - "Magia Północy. Jak, co i kiedy fotografować za kołem polarnym"
Dlaczego Północ wciąga i jak sobie z tym fotograficznie poradzić? Jakie tematy, kiedy i gdzie możemy znaleźć za kołem polarnym. Jak fotografować zorzę, a jak zimowy bezkres tundry?
🐧 Obiecuję, podczas drugiego wykładu, wrzucić kilka nowości z wyprawy na Północ, którą właśnie kończę.
😊 Oprócz wykładów - postaram się być dostępna na stoisku Canona. Zapraszam zatem również do rozmów kuluarowych. Będzie mi bardzo miło.
A zatem - do zobaczenia w Krakowie!