04/03/2026
🌷🌷 No i wystartowaliśmy! 🌷🌷
Wczoraj ruszyłam z wiosennymi sesjami w przedszkolach i powiem Wam… jest pięknie!
Kwiaty, pastele, dużo zieleni i ten świeży, wiosenny klimat 🌼🌼🌼
Może się wydawać, że scenka z szafą i dużą ilością kwiatów jest bardziej "dziewczęca" 😉 Ale spokojnie! To uniwersalna aranżacja – chłopcy wyglądają w niej równie cudownie. Jasne kolory i naturalne dodatki robią robotę i pasują każdemu maluchowi 🌿
Nie mogę się doczekać kolejnych małych modeli i modelek przed moim obiektywem! 💛📸
A tymczasem jeszcze gorące zdjęcia z wczorajszego spotkania z Łucją i Antkiem 🥰😍
Oczywiście na wszystkich sesjach przedszkolnych robimy wspólne kadry z rodzeństwem lub koleżeńskie jeśli tylko ktoś na takie zapisze swoje pociechy.