03/06/2026
UWAGA !
Studio od Dnia 5.06 do 9.06. włącznie będzie nie czynne.
Związku z tym,że zmieniam lokalizację
Studio na Wybickiego 17 Będzie otwarte do 30.06.2026 .
Nowy lokal, będzie w Centrum Miasta,ale o tym poinformuję już niedługo 😉
Postanowiłam zmienić lokalizację z myślą o Was.
Nie będzie schodów,no może 5 🤭😅
Bliżej Urzędu Miasta. 😊😊😊
Pozdrawiam i życzę spokojnego,zdrowego długiego weekendu. 🤗