24/12/2025
Kochani w te nadchodzące Święta Bożego Narodzenia, chciałabym życzyć Wam samych najpiękniejszych chwil w gronie Rodziny, czasu pełnego dobra i uśmiechu, ale też chwili spokoju i zatrzymania się nad tym co dla Was najważniejsze.
Bardzo DZIĘKUJE za wszelkie tegoroczne spotkania podczas sesji Świątecznych, pobiłam swój własny zeszłoroczny rekord pod kątem ilości wykonanych sesji świątecznych, co napawa mnie optymizmem, bo to chyba największe uznanie, że mimo lat wybieracie wciąż mnie, i o dziwo nie jesteście znudzeni moim towarzystwem 😜W tym roku w progi mojego studia trafiło całkiem sporo nowych Rodzin, którym również bardzo, bardzo dziękuje i mam nadzieje, że zostaniecie ze mną na dłużej.
Tegoroczny sezon świąteczny uważam za naprawdę udany, na ostatniej prostej zawiodły troszkę drukarnie, ale mimo wszystko każdy otrzymał swoje zdjęcia na czas ❤️❤️❤️
_______________
A ja kochani przygotowałam w tym roku dla Was mix moich tegorocznych modeli, niestety w czasie poprzedzającym Święta zapominałam o publikacji, dlatego też podziwiajcie te piękne uśmiechnięte buźki ❤️
Wszystkiego Najpiękniejszego, Wesołych Świąt!