23/11/2020
Kochani ja wiem, że wszędzie już widać posty związane ze świętami, u mnie w studiu na sesjach również atmosfera od tygodnia świąteczna i pierniczki zjadane kilogramami 😆❤️ ale jeszcze mamy kilka dni do grudnia więc się wstrzymam od publikowania moich przesłodkich modeli w tym klimacie.
Świąteczny nastrój bowiem pojawia się u mnie z dniem 1 grudnia bo wtedy zdaję sobie sprawę, jak co roku zresztą, że mam już mało czasu na zakup prezentów 🙉😆
Tymczasem na zdjęciu mój wspaniały model Kubuś, sami zobaczcie jaki to jest słodziak 🥰😍