27/12/2025
Niby zima, ale jesień... Najlepsza jest cisza i pustka, nareszcie spokój ...
Beata Anna Jóźwik
Fotografuję, to co uważam za ważne, ciekawe lub piękne. To moje widzenie świata
Płock
| Poniedziałek | 09:00 - 17:00 |
| Wtorek | 09:00 - 21:00 |
| Środa | 09:00 - 17:00 |
| Czwartek | 09:00 - 21:00 |
| Piątek | 09:00 - 17:00 |
| Sobota | 09:00 - 21:00 |
| Niedziela | 09:00 - 21:00 |
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Świat w obiektywie umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.
Wyślij wiadomość do Świat w obiektywie: