05/06/2026
Kochani ,
lada dzień wracam - do sesji , postprodukcji i do wydawania zdjęć. :)
Przypominam o wyborach zaległych zdjęć.. :)
I CO NAJWAŻNIEJSZE , MAM KILKA SESJI - WYWOŁANYCH , OBROBIONYCH KTÓRE DO TEJ PORY NIE ZOSTAŁY ODEBRANE.
NIESTETY NIE MAM MIEJSCA NA PRZECHOWYWANIE I JEŚLI ZDJĘCIA NIE BĘDĄ ODEBRANE W CIĄGU 14 DNI , BĘDĄ "WYWALONE"
z szacunkiem do Was proszę o szacunek do mnie :)
Dobrego dnia !