11/11/2021
Czasem znajdzie się ktoś, kto poprosi o zdjęcie i choć aparat na dnie szuflady z przyjemnością go oczyszczasz z kurzu i jedziesz w las.
Naprawdę było warto, choćby dla kilku przepięknych ujęć i tego przemiłego czasu spędzonego z przecudownymi osobami.
Dziękuję Monika i Michasia ❤
Liczę na powtórkę :)