10/10/2025
Ho! Ho! Ho! 🎄🎄🎄
Jesteśmy w szoku jak już wszyscy czekacie na sesje świąteczne 🎄🥰 Do Świąt mamy jeszcze trochę czasu ale już nie będziemy zwlekać. Ogłaszamy, że od TERAZ możecie się zapisywać na sesje świąteczne! Jak zawsze zrobimy wszystko aby było cudownie i świątecznie ale też całkiem inaczej niż w latach poprzednich 🙂 Będą czekały na Was 3 piękne scenografie. W tym roku będziemy grać na pianinie 🤩
Czy wiesz, że taka sesja może stać się świetnym pomysłem na prezent? A przy okazji zostanie cudowne wspomnienie na lata 🎁
Bardzo dziękuję Wam za zaufanie i tak wiele pytań jeszcze przed zapisami 😍
*Koszt sesji w Listopadzie to 400zł, a w Grudniu 450zł
Co otrzymacie:
- 5 wybranych przez Was fotografii wysłanych na maila oraz wywołanych na papierze fotograficznym w formacie 15x23cm
- do 40 minut sesji
- koszt dodatkowego zdjęcia to 60zł
- dla stałych klientów jedno zdjęcie w prezencie 🎁 (osoby, które były u mnie przynajmniej 3 razy)
* Rezerwacji dokonujemy poprzez wiadomość na Facebooku, telefonicznie pod numerem 501-363-346, lub osobiście w zakładzie.
* Dostępne terminy weekendowe (sesje umawiamy o pełnych godzinach od 10:00-16:00 ostatnia sesja):
-15.11.2025r. (sobota) - brak wolnych miejsc
-16.11.2025r. (niedziela) - brak wolnych miejsc :(
-22.11.2025r. (sobota)- brak wolnych miejsc
-23.11.2025r. (niedziela)
-29.11.2025r. (sobota)
-30.11.2025r. (niedziela)
-6.12.2025r.. (sobota)
-7.12.2025r. (niedziela)
-13.12.2025r. (sobota)
-14.12.2025r. (niedziela)
*Sesje będziemy także wykonywać w dni robocze od pon-czw. o godz. 9:00 i 17:00
Po wybraniu terminu podaję jeszcze wolne godziny.
* Sesje świąteczne będą wykonywane w zakładzie fotograficznym przy ul. Kieleckiej 2 w Opolu.
*Uwaga! Aby rezerwacja była ważna, należy wpłacić zadatek w wysokości 100zł
Więcej informacji przedstawimy w trakcie zapisu 🙂
Udostępniając ten post bardzo nas uszczęśliwisz 🥰
Dziękujemy i zapraszamy :)