16/02/2026
Pojawiam się i znikam - czyli wracam po przerwie i dzielę się tym, co działo się w ciszy. 😏📸
Na początek zapraszam Was do uśmiechu, który niepostrzeżenie wywołuje przeuroczy mały-wielki człowiek, Tymek. Miałam ogromną przyjemność stworzyć pamiątkę z Jego pierwszych Urodzin. 🎂
Podczas takich okazji, szczególnie przy zdjęciach solo, często słyszę pytania: "Co mam zrobić? Jak się ustawić?".
Rzeczywiście, czasami ustawianie (choćby grupowe) jest potrzebne, jednak muszę przyznać, że najbliższe są mi te zdjęcia z ukrycia, niepozowane, gdzie uśmiech i gesty nie są wyreżyserowane.
Dopiero wtedy czuję, że fotografia jest pamiątką "tej jednej chwili", a nie jej inscenizacji.
Dziękuję za ponowne zaufanie! 🥰