01/06/2026
Kiedyś byłam mała dziewczynką
I wciąż w pewniej części nią jestem.
Patrzę z zachwytem na świat, śpiewam na głos pracując na świeżym powietrzu i nie martwię się czy ktoś usłyszy, marzę o bajkowych światach.
Ta mała Asia we mnie jest zadowolona, bo spełniam jej marzenia ❤️
Wiecie, że od dziecka chciałam być fotografem.
Fakt, przewinęły się jeszcze dwa inne pomysły 😉 projektantka wnętrz oraz egiptolog 🫠
Jednak pewnego dnia w mieszkaniu mojej babci kiedy kolejny raz oddawałam się ulubionemu zajęciu, czyli przeglądaniu pamiątek z przeszłości zachwyciłam się dziełami mojego wujka, jego rysunkami, i fotografiami które wykonywał.
Wtedy pojawiło się to pragnienie.
Też bede tak tworzyć… i właśnie ono pozostało ze mną do dziś ❤️
Dorosłość weryfikuje różne kwestie, okazuje się że oprócz artysty trzeba być też przedsiębiorcą (co dla mnie jest dość niewygodnym aspektem 😂), nie raz już zderzyłam się ze ścianą, ale cała ta „niewygoda” warta jest efektów.
Każda lekcja daje kolejną mądrość która sprawia, że droga staje się łatwiejsza i coraz bardziej satysfakcjonująca ❤️
Tak, mała Asia patrzy na mnie z dumą 😁
W Dniu Dziecka chcę Wam powiedzieć, byście nie bały się podążać za swoimi marzeniami 😘