31/12/2022
Długo mnie tu nie było, w grudniu dom zamienił się w szpital, ja sama na sylwestra ląduję z antybiotykiem pod kocem 🙈.
To był dobry rok :) Wiem, że następny też taki będzie :) ❤️
Życzę Wam wszystkiego co najlepsze! Miłości, czasu z rodziną, spokoju, zdrowia i dużo przytulania :) Buziaki! 🍾🍸🎉
#2023