21/09/2020
W sobotę miałem przyjemność wziąć czynny udział 📷📷 w Przyjacielski Bieg, który przebiegał trasą UKIEL Olsztyn Półmaraton. Tym razem biegałem ale z aparatami w dłoniach ☺️☺️ Słoneczna, bardzo fajna i naprawdę przyjacielska atmosfera 🤍💙towarzyszyła uczestnikom od początku do mety. Gratulacje i słowa uznania dla organizatora Pawła Pszczólkowskiego, całego Pszczółkowski Team oraz wszystkich zaangażowanych: Mateusza Kownackiego z Superczas.pl, Profi Automotive Olsztyn, Nice Bay Wakepark & Gastrobar Olsztyn, Klubik - baw się, kreuj, tańcz, CymesOlsztyn, Fitness Club Sylwetka, Kawiarnia Kofikada, Alfa Elektro, Stacja Lewitacja Floating SPA, Dieta warzywno - owocowa / Catering Olsztyn. No i przede wszystkim ogromne brawa dla wszystkich biegaczek 🏃♀️🏃♀️ i biegaczy 🏃🏃! 👏👏
Była moc!! 💪💪