25/05/2026
Czym byłoby szczęście gdyby nie przygrywał by mu koń w kropki? Lub nieco majowego rzepaku?
Gdzieś po cichutku wracam do Was i zapraszam na przygodę przed obiektywem.
Pogoda dopisuje a ja jestem dla Was dostępna w tym tygodniu.
Po szczegóły zapraszam w wiadomości prywatnej.
Spokojnego wieczoru i do zobaczenia w plenerze ☺️