05/08/2018
Przed Wami zdjęcia z pięknego ślubu, na którym mogłam zagościć. Martyna i Konrad dziękuję za zaufanie
Fotografia jest czymś co daje mi dużo radości, spokoju. Pozwala choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości. Zapraszam do kontaktu- nie gryzę :)
Olsztyn
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Uchwycone obiektywem umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.
Wyślij wiadomość do Uchwycone obiektywem: