18/02/2026
Za każdym sukcesem stoi ktoś, kto nie boi się podważyć status quo. Poznajcie moją Koordynatorkę ds. Jakości, której na imię NELA 🐶 – to ona dba o to, by każda sesja w pudełku była dopracowana technicznie i merytorycznie. Jej zadaniem jest zadawanie mi tych kluczowych pytań:
"Kasia, jak to pomoże naszym klientom?"
"Czemu ta forma jest dla nich najlepsza?"
"W ogóle Kobieto, czemu Ty robisz zdjęcia w kartonie?"
CZEMÓ?
Już odpowiadam! ;) Bo sam ten pomysł jest "dziwaczny, inny, nienormalny i crazy???", a to się w młodzieżowym świecie liczy najbardziej! Ale za tym "szaleństwem" kryje się metoda:
Koniec ze sztywnym pozowaniem – w boxie uczniowie nie muszą "ładnie" stać - układają się jak chcą ;) czasem nawet tyłem! albo do góry nogami :D Pudełko podpowiada wszystko!
Bezpieczna przystań – kartonowe ściany dają dzieciakom w każdym wieku poczucie bezpieczeństwa. Tu nikt nie ocenia, tu się po prostu bawi :)
Kreatywna układanka – z tych pojedynczych kadrów tworzymy historię, której nie da się opowiedzieć na jednym, zwykłym zdjęciu.
I co na to Nelka Koordynatorka? Spojrzała mi w głęboko w oczy, przekręciła pyszczek i zamachała ogonkiem!! Czyli zatwierdziła: Foto Box to czysta radość i najbardziej odjechany sposób na szkolną pamiątkę! 🚀📦✨
A Wy? Jesteście gotowi wskoczyć do pudełka i sprawdzić, ile frajdy to daje?
📸 Dajcie znać w komentarzu, czy wolicie zdjęcia tradycyjne, czy takie "pudełkowe" szaleństwo!