10/05/2026
Kochani tak jak pisałam jakiś czas temu przez chwilę mnie nie było. Jestem już po operacji i jak się okazuje strach ma wielkie oczy :) Już doszłam do siebie i serdecznie zapraszam na sesje :)
Cieszę się, gdy do mnie wracacie