05/06/2026
Niektóre miejsca mają szczególne znaczenie ❤️
Kilka lat temu, na tej wieży widokowej, zaczęła się historia Zuzy i Wiktora. To właśnie tutaj zostali parą, dlatego Wiktor nieprzypadkowo wybrał to miejsce aby zadać to ważne pytanie! 💍
Poprosił mnie, abym uwieczniła tę wyjątkową chwilę, a ja z ogromną radością mogłam być jej świadkiem.
Było wzruszenie, szczęście, zaskoczenie i emocje, których nie da się wyreżyserować, a jedynie je zatrzymać na zdjęciach.
Takie momenty przypominają mi, dlaczego tak bardzo kocham fotografować. Dziękuję Wam za zaufanie i możliwość uczestniczenia w tej pięknej chwili. 💍✨
Cieszę się, że mogłam pomóc w organizacji tego wyjątkowego momentu i że już trzecia para zaufała mi przy tak ważnym wydarzeniu ❤️
Wszystkiego cudownego dla Was!
•zaręczyny • sesja narzeczeńska • fotograf Olsztyn • fotograf ślubny Olsztyn •