30/04/2026
Pani Renata to niezwykła kobieta.
Jestem wdzięczna, że mogłam uwiecznić jej wyjątkowe chwile na zdjęciach.
Chciałabym serdecznie podziękować za to, że tworzycie takie wspaniałe prezenty dla swoich mam.
Bądźmy szczerzy – niemal każda mama stawia siebie na końcu. Cieszę się, że mogę obserwować radość tych wyjątkowych kobiet. To dla mnie ogromna satysfakcja!
Kobieta, piękno, radość, wdzięczność
😉