07/10/2025
E M O C J E 🤍
"Kiedy fotografujesz ludzi w kolorze, robisz zdjęcia ich ubrań. Kiedy zaś fotografujesz ludzi w czerni i bieli, robisz zdjęcia ich dusz".
Bo nic tak bardzo nie oddaje w fotografii emocji jak zabranie im koloru. Nagle jakoś bardziej dostrzegamy widoczny na zdjęciu uśmiech, bo totalnie nie wiemy czy sukienka ze zdjęcia jest w najmodniejszym kolorze tego sezonu. Nagle oczy zaczynają wyrażać jakoś więcej, bo nie skupiamy swojej uwagi na tym czy ktoś ma odpowiednio dobrany cień do powiek.
Kocham, kocham, kocham 🤍
Często wrzucam Wam do galerii zdjęcia w czarni i bieli. Wiem, że odbieracie je różnie, dlatego myślę, że ten post jest potrzebny.
E m o c j e to coś na czym zależy mi w mojej fotografii najbardziej. A w dobie internetu, który tak bardzo przebodźcowuje nas tymi negatywnymi emocjami, ja chce dawać Wam tylko te najpiękniejsze i najczystsze, ludzkie...
Miłość, szczęście, zaufanie, bezpieczeństwo... Sandra i Mati 🤍
A jakie są Twoje odczucia w temacie czarno - białych zdjęć? Jakie emocje odczuwasz patrząc na zdjęcia poniżej? Daj znać w komentarzu 🤍