14/06/2026
Dominika i Jakub 🤎
To był dzień, w którym od rana do późnego popołudnia cały czas padało, ale wierzyliśmy w prognozę pogody, która pokazywała piękny zachód. Najbardziej chyba wierzyła Dominika 😅. Ona zresztą wpadła na ten super pomysł zdjęć na wodzie. Lubię wchodzić w takie rzeczy 🤗. Dzięki!
Czasami wystarczy jakiś jeden główny rekwizyt oraz Wasze emocje, aby powstało coś naprawdę wyjątkowego 😌.
Zapraszam na letnie zdjęcia w plenerze. Razem możemy stworzyć super rzeczy ❤️.
Dominika Wróbel