10/05/2026
🌷 Mini sesje na Dzień Mamy🌷
Ruszyły zapisy
Kochana Mamo, zapewne masz mnóstwo zdjęć swoich dzieci ale wspólnych prawie wcale dlatego ten dzień jest dedykowany właśnie dla Ciebie.
Dzieciaczki rosną bardzo szybko, zanim się obejrzysz już wyfruną z gniazda. Wtedy pozostaną Ci już tylko wspomnienia i właśnie zdjęcia. Kolekcjonuj je bo za kilka lat będą najcenniejszą pamiątką 🙂
Poniżej znajdziecie wszystkie informacje 🙂 ❤
REGULAMIN MINI SESJI:
🌷 Dwa pakiety cenowe do wyboru :
3 zdjęcia w cenie 290zł
6 zdjęć w cenie 400zł
Można dokupić dodatkowe ujęcia w cenie 45zł/szt
🌷 Terminy: 22, 23 i 24 maj 2024 (piątek, sobota, niedziela) lub w tygodniu do końca maja
🌷 Dostępne godziny: 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00
🌷 Czas trwania sesji ok 30-40 minut
🌷 Każda rodzina otrzyma swoją prywatną galerię w której samodzielnie wybierze zdjęcia do obróbki
🌷 Zdjęcia będą oddane w formie cyfrowej wysłanej na maila oraz w formie wydruków 15x23cm na papierze jedwabnym, całość zapakowana w ozdobne pudełko
🌷Dla moich stałych klientów jedno zdjęcie dodatkowo gratis 🙂
🌷Sesje odbywają się w moim domowym studiu w Brzezince
🌷 Dostępne będą dwie scenki, jedna w stylu boho, druga z gładkim biało-niebieskim tłem. Zdjęcia scenek są pokazane na plakacie reklamowym oraz u mnie na facebooku.
🌷Rezerwacja terminu jest potwierdzona po wpłacie BEZZWROTNEGO zadatku 50 zł oraz ustaleniu konkretnej daty i godziny. NA WPŁATĘ CZEKAM MAX 3 DNI, po tym czasie niestety zwalniam termin. Pozostałą kwotę należy zapłacić w dniu sesji gotówką, blikiem lub przelewem
🌷 Zapraszam Mamusie z dziećmi od 3 miesiąca życia
🌷 Scenki zapewniam ja, a ubrania dla dzieci jak i dla siebie zapewnia Mama dziecka/dzieci (będzie można również skorzystać z moich ubranek i dodatków dla dzieci). Proszę aby na sesje dzieci przyszły już ubrane w jeden komplet do robienia zdjęć.
*Bardzo proszę o punktualność !!!
🌷 Rezerwacji można dokonywać poprzez wiadomość na facebooku, telefonicznie 600-286-391 lub mailowo [email protected] 🙂
Będzie mi bardzo miło jeśli udostępnicie ten post dalej aby o Mini sesjach dowiedziało się jak najwięcej osób 🙂 ❤
Ściskam
Kasia