03/10/2019
Lodowy Szczyt, zaplątany w taniec jesiennych żywiołów.
Taką jesień lubimy, do takiej jesieni tęsknimy... :-)
Tak było dzisiaj w Białym Dunajcu (przysiółek Dzierżęgi).
O moich zdjęciach - dla fanów i oponentów - żartem i na poważnie. Krytycznie i rzeczowo. ZAPRASZAM :-)
Nowy Targ
34-400
| Poniedziałek | 09:00 - 17:00 |
| Wtorek | 09:00 - 17:00 |
| Środa | 09:00 - 13:00 |
| Piątek | 09:00 - 17:00 |
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Fotokreator Szcząchor Robert umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.