karola.rybicka

karola.rybicka Reportaż ślubny, okolicznościowy. Sesje ślubne, narzeczeńskie, kobiece, rodzinne, inne. Wszyskiego można zapomnieć.

Każdy moment - ten wyjątkowy i ten zwyczajny budzi cały wachlarz przeróżnych emocji i ukazuje mnóstwo obrazów, które ukrywamy w kącikach naszej pamięci. Niestety pamięć nie jest nieskończona i wiele
z tych pięknych emocji gubi się w głębszych zakamarkach umysłu, albo (co gorsza) zmienia swój kształt. Całe szczęście możemy zachować chociaż część z nich
i od czasu do czasu przypomnieć sobie siebie

i dobre emocje - co niekiedy czyni cuda. Własnie to jest powodem, dla którego tak bardzo lubię fotografować
- aby zachowywać emocje i wciąż na nowo sobie siebie
i świat przypominać. Chcicłabym zwrócić Waszą uwagę - na celebrację tych dobrych emocji oraz świadomość tego, że w pamięci wcale nie ma aż tak dużo miejsca. Ale tak niewiele potrzeba, żeby sobie człowiek na nowo przypomniał. Jeżeli jakkolwiek odpowiada Wam moja estetyka zapraszam na wspólne zbieranie emocji i dobrych momentów na fotografiach. Jestem otwarta i ciekawa wszelkich ludzkich Waszych emocji - dużych i małych, dobrych momentów życia.

Chyba zawsze tak było, ale teraz jakoś bardziej świadomie – patrzę, rozmawiam i widzę coraz mocniej ile piękna jest w KA...
19/04/2026

Chyba zawsze tak było, ale teraz jakoś bardziej świadomie – patrzę, rozmawiam i widzę coraz mocniej ile piękna jest w KAŻDYM.
Może patrzę z jakimś mniejszym lękiem, mniejszym strachem o samą siebie, większym zaufaniem do przebiegów wydarzeń, a może to wiosna tak działa?
Nie wiem do końca, ale wpadam w zachwyty. Jestem bardzo zainspirowana i trochę zaskoczona tym, jak pięknie różni jesteśmy i jak wiele nas łączy ❤️

Właśnie takie było spotkanie z Olą – szczere i PRZEpiękne 🌸
aleksandraacom.pl


Znowu miesiąc minął w tydzień i znowu nie nadążyłam z fabułą. Wydarzenia poszły mocno wprzód - tak tak, z trójki zdążyła...
10/04/2026

Znowu miesiąc minął w tydzień i znowu nie nadążyłam z fabułą. Wydarzenia poszły mocno wprzód - tak tak, z trójki zdążyła się już zrobić czwórka 💛
Niezmiennie zadziwia mnie (zachwyca i może też trochę smuci) ulotność chwil. Takie momenty – okazuje się, że to jak mgnienie!

Piękni ludzie, którzy mocno twierdzili, że w ogóle nie umieją pozować – a jednak umieli i to jak!
Kajtuś, Kasia, Mateusz 💛


AnnaTo oczywiste, że Ania wygląda szałowo - ale w sumie to dlaczego? Myślę sobie, że chociaż wypływa na zewnątrz to isto...
03/04/2026

Anna

To oczywiste, że Ania wygląda szałowo - ale w sumie to dlaczego?
Myślę sobie, że chociaż wypływa na zewnątrz to istota całego tego piękna siedzi przede wszystkim w środku Ani. Ciężko opisać to słowami, ale no widać i słychać wyraźnie (bo dużo gadałyśmy) Jej piękną energię – to, że chce jej się żyć najpiękniejszym życiem, że jest na nie uważna, pełna miłości, że próbuje i wciąż odkrywa.

WSPA NIA ŁA

❤️



pupa

Znów zdarzyło się tak, że pokazuję tu piękną miłość, która dziś istnieje już w zupełnie nowej formie – Bejbik jest już z...
27/03/2026

Znów zdarzyło się tak, że pokazuję tu piękną miłość, która dziś istnieje już w zupełnie nowej formie – Bejbik jest już z Nimi na świecie ❤️

Chyba tak ogólnie te nasze miłości są płynne, trochę inne każdego dnia – bo my sami nie jesteśmy tacy sami jak wczoraj, ale tak mocne wydarzenie musi być jak skok w dal!

Łagodnie, czule i zjawiskowo – Gosia i Damian ❤️


mtcom.pl

Raz na jakiś czas ona po prostu musi się tutaj pojawić 💗MY SISTAMY MUSEJulcia
20/03/2026

Raz na jakiś czas ona po prostu musi się tutaj pojawić 💗
MY SISTA
MY MUSE

Julcia


Dawno to było i już wszystko się zmieniło, ale TAKICH CZWORO JAK TYCH DWOJE nie ma w świecie nigdzie indziej.Przepiękni,...
14/03/2026

Dawno to było i już wszystko się zmieniło,
ale TAKICH CZWORO JAK TYCH DWOJE nie ma w świecie nigdzie indziej.
Przepiękni, przemili, zakochani po uszy – Ania i Łukasz oraz dwa Brzdące!
Wtedy jeszcze w brzuchu, teraz już nie i właśnie rozpoczyna się ich pierwsza wiosna 💛

Place
Model(s)
Makeup .mt
Hair .klimiuk.stylizacjafryzur


Wysłano
Napisz do:

To była jesień w najfajniejszym tego słowa znaczeniu - piękna i kolorowa, ale też przyjemnie spokojna i melancholijna. B...
06/03/2026

To była jesień w najfajniejszym tego słowa znaczeniu - piękna i kolorowa, ale też przyjemnie spokojna i melancholijna.
Była tak samo piękna jak i cały ten dzień – wypełniony szczerą, dojrzałą miłością dwójki Zakochanych i prawdziwą chęcią „przyświętowania” jej razem z najbliższymi.
Tę prawdę było widać, nie ma o czym mówić ❤️

Ania&Tomás
piesek Wojtek
i wspaniali Najbliżsi

wojcieszek


Dla Babci Bożenki Przyjechali po to, żeby uwiecznić to arcydzieło, jakim jest ich rodzina. No i jest to dzieło wybitne -...
27/02/2026

Dla Babci Bożenki

Przyjechali po to, żeby uwiecznić to arcydzieło, jakim jest ich rodzina. No i jest to dzieło wybitne - majstersztyk, prawdziwe opus magnum!
Odważne, zaskakujące, pełne miłości, spokoju i radosnego szaleństwa - jak dla mnie wszystko komponuje się tu perfekcyjnie. A najfajniejsze jest to, że twórcy są jednocześnie sednem tego arcydzieła. WSPANIALI ❤️



Bez zbędnych ceregieli - przedstawiam pięknych ludzi i najszybszego pieska świata 🖤Dorota& RafałOstatnio często mam okaz...
20/02/2026

Bez zbędnych ceregieli - przedstawiam pięknych ludzi i najszybszego pieska świata 🖤

Dorota& Rafał

Ostatnio często mam okazję spotykać Was w tym cudownym, brzuszkowym momencie i jestem z tego powodu przeszczęliwa bo TO JEST TAKA PIĘKNA SPRAWA, prawdziwy cud natury.
com.pl



THE BIRDE part 2Tym razem przestawiamy Magdę w odsłonie klasycznej i o kurde kurde …  moim zdaniem bardzo do twarzy Jej ...
13/02/2026

THE BIRDE part 2
Tym razem przestawiamy Magdę w odsłonie klasycznej i o kurde kurde … moim zdaniem bardzo do twarzy Jej z taką subtelnością 🤍
Chyba po prostu spróbowałyśmy złapać i tylko podkreślić to piękno takim, jakie faktycznie jest. Dopasować się do Jej prawdziwości, a nie odwrotnie!

Włosy: .klimiuk.stylizacjafryzur
Makeup: .mt
Modelka:
Miejsce:

Jakiś czas temu zrobiłyśmy dziewczyńską akcję pt. THE BRIDE  🖤Dziewczyny użyły swoich mocy (jak dla mnie to zaawansowani...
09/02/2026

Jakiś czas temu zrobiłyśmy dziewczyńską akcję pt. THE BRIDE 🖤

Dziewczyny użyły swoich mocy (jak dla mnie to zaawansowanie magicznych), miałyśmy przy tym niezły fun, a przy tej okazji chciałyśmy pokazać Wam, że w naszej pracy mamy wspólny, spójny cel.

Łapcie pierwszą część naszej milutkiej współpracy, którą pragnę tutaj mocno zaznaczyć, bo zdjęcia i filmiki są piękniejsze kiedy Panny Młode czują się szałowo – a fryzura i makep od Gosi i Madzi to plus tysiąc do szałowości!

Makeup
Włoski .klimiuk.stylizacjafryzur
Filmiki nagrane i sprytnie sklejone przez .rybicka
Suknia od cudowneeej
Modelka .zeet
Miejsce

Adres

Nowy Dwór Mazowiecki

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy karola.rybicka umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do karola.rybicka:

Udostępnij

Kategoria