19/04/2026
Chyba zawsze tak było, ale teraz jakoś bardziej świadomie – patrzę, rozmawiam i widzę coraz mocniej ile piękna jest w KAŻDYM.
Może patrzę z jakimś mniejszym lękiem, mniejszym strachem o samą siebie, większym zaufaniem do przebiegów wydarzeń, a może to wiosna tak działa?
Nie wiem do końca, ale wpadam w zachwyty. Jestem bardzo zainspirowana i trochę zaskoczona tym, jak pięknie różni jesteśmy i jak wiele nas łączy ❤️
Właśnie takie było spotkanie z Olą – szczere i PRZEpiękne 🌸
aleksandraacom.pl