22/03/2026
Kolejna sesja z ekipą klubu fotograficznego Koło fotograficzne KADR – mega inspirujące spotkanie!
Modelka roztańczona jak wiatr, studio Studio (ogromne dzięki za użyczenie sprzętu i super atmosferę! 🙌), no i my w środku tego całego ruchu.
Szkoda tylko, że czas zleciał tak szybko… dosłownie kilkadziesiąt minut i już po wszystkim. 😅
Złożyłem z tego krótki filmik – delikatny, płynny taniec, dużo emocji w ruchu. Dodałem pod spód kawałek, którego tytuł ma w sobie wiatr – żeby całość miała spójny, lekki oddech.
Całość zostawiłem celowo w czerni i bieli. Bez kolorów.
Dlaczego? Bo czasem kolor rozprasza, a w mono zostaje sama esencja – linia, światło, cień, napięcie i ten ulotny moment, kiedy ciało opowiada historię. Kolor mógłby przykryć to, co najważniejsze.
Dajcie znać, co myślicie 💭
Czarno-białe czy jednak wolałbyście zobaczyć kolory? 👀