Kinga Kasperczyk Fotografie

Kinga Kasperczyk Fotografie photography / passion / weddings / events / details / landscape / architecture

nie sądziłam, że dane mi będzie obserwować zorzę polarną z samego południa Polski
10/05/2024

nie sądziłam, że dane mi będzie obserwować zorzę polarną z samego południa Polski

Mała zapowiedź pięknej sesji poślubnej ❤
17/05/2023

Mała zapowiedź pięknej sesji poślubnej ❤

A więc wybraliście! Sesja na Dzień Matki ❤Z Inką spotkałyśmy się dokładnie w pierwsze urodziny małego Edwarda. Wspaniała...
16/05/2023

A więc wybraliście! Sesja na Dzień Matki ❤

Z Inką spotkałyśmy się dokładnie w pierwsze urodziny małego Edwarda. Wspaniała okazja, żeby uwiecznić miłość matki do dziecka. I na odwrót. Wszystkiego najlepszego, Edku! 🥰

Kadry z sesji jeszcze tu wpadną ❤

Czy ktoś jest chętny by zaprosić swoją Mamę na sesję? 😊

28/02/2023

Czy ktoś jeszcze w ogóle czyta posty na facebooku? :) Mam wrażenie, że wszechobecne rolki zdominowały całość - a mnie się jednak tęskni do tradycyjnych postów na FB, gdzie liczyła się treść a nie kolejny śmieszny zwierzak w rolce. Oczywiście, że są również wartościowe rolki, ale tych jest jakby mniej... jakie macie zdanie? Czy dawniej było lepiej, czy teraz po prostu jest inaczej i trzeba się zaadaptować?

Pałac Goetza w Brzesku to jedno z najpiękniejszych miejsc na sesję poślubną ❤Znacie jakieś inne miejsca w tym klimacie, ...
24/02/2023

Pałac Goetza w Brzesku to jedno z najpiękniejszych miejsc na sesję poślubną ❤

Znacie jakieś inne miejsca w tym klimacie, w których wyobrażacie sobie taką sesję?

"Miarą miłości jest miłość bez miary". /św. Franciszek Salezy/
14/02/2023

"Miarą miłości jest miłość bez miary".

/św. Franciszek Salezy/

Papierowe zdjęcia są najprzyjemniejszą częścią sesji. U mnie odbitki wysokiej jakości są zawsze w cenie 🥰Przypominam o W...
07/02/2023

Papierowe zdjęcia są najprzyjemniejszą częścią sesji. U mnie odbitki wysokiej jakości są zawsze w cenie 🥰

Przypominam o Walentynkowej sesji na bobowskich stokach. Za darmo, w ramach sesji TFP. Mamy piękna zimę, czemu z tego nie skorzystać?

Szczegóły w relacji.

---------------------------------
Obserwuj 👇 .fotografie

Nigdy nie poznałam dziadków. Umarli na długo przed tym, zanim się urodziłam. Ale wierzę, że mieć Babusię i Dziadziusia t...
21/01/2023

Nigdy nie poznałam dziadków. Umarli na długo przed tym, zanim się urodziłam. Ale wierzę, że mieć Babusię i Dziadziusia to jeden z najpiękniejszych prezentów od losu ❤

Wszystkiego najpiękniejszego wszystkim Babciom i Dziadkom! Niech w ten dzień wszystko i wszyscy obdarowują Was tylko miłością 🥰

Zapraszam na wyjątkowe sesje rodzinne, do których będziecie wracać z łezką w oku ❤

A na zdjęciu moja Ciocia, wulkan energii pomimo jej mocno podeszłego wieku 😊

Dwa proste i wymowne kawałki metalu - obrączki. Symbol małżeństwa i nieskonczoności. Nic nie warte, jeśli w ślad za nimi...
18/01/2023

Dwa proste i wymowne kawałki metalu - obrączki. Symbol małżeństwa i nieskonczoności. Nic nie warte, jeśli w ślad za nimi nie idą przyrzeczone wartości: miłość, wierność i uczciwość małżeńska ❤

/Czułość to najskromniejsza forma miłości/ Olga Tokarczuk Jest taka cicha, intymna i bardzo delikatna. To chyba najtrudn...
11/01/2023

/Czułość to najskromniejsza forma miłości/

Olga Tokarczuk

Jest taka cicha, intymna i bardzo delikatna. To chyba najtrudniejszy temat w fotografii. Okazać czułość kochanej osobie przed kimś obcym z aparatem to niejednokrotnie bardzo trudne wyzwanie. Zarówno dla moich par jak i mnie samej.

Zwykle zajmuje mi to dłuższą chwilę, by stworzyć intymny klimat, dlatego jeszcze przed zrobieniem czułych zdjęć, skupiam się raczej na innych elementach sesji: neutralne tematy, trochę żartów i zabawne kadry. To buduje poczucie bezpieczeństwa i daje fundament przed dalszą sesją. A kiedy już dojdziemy do czułości, to właśnie wtedy zaczyna się ta najpiękniejsza część sesji, która zawsze wzbudza największe emocje ❤

Życzę Wam, aby ten 2023 rok był spokojny. By przyniósł Wam pokój do serc i żeby nic ani nikt nie miał władzy, by ten pok...
02/01/2023

Życzę Wam, aby ten 2023 rok był spokojny. By przyniósł Wam pokój do serc i żeby nic ani nikt nie miał władzy, by ten pokój Wam odebrać.

Życzę Wam uśmiechu na twarzy, Miłości i słońca w sercu.

Życzę Wam życzliwości dla innych i względem Was samych. Bądźmy dla siebie dobrzy.

Niech ten 2023 rok będzie jak ten zachód słońca w Szkocji - najpiękniejszy na świecie. Niech nas zachwyca i cieszy.

Wszystkiego najlepszego, Kochani! ❤️

#2023

Adres

Niepołomice
32-005

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Kinga Kasperczyk Fotografie umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria