Aneta Heród Fotografia

Aneta Heród Fotografia Fotografia portretowa, dziecięca, rodzinna. Fotografia rodzinna, dziecięca

„Czym innym jest zrobienie zdjęcia tego, jak wygląda dana osoba, a czym innym jest zrobienie portretu tego, kim jest” Pa...
19/02/2024

„Czym innym jest zrobienie zdjęcia tego, jak wygląda dana osoba, a czym innym jest zrobienie portretu tego, kim jest” Paul Caponigro

Lawenda … co rok ta sama historia. I chociaż straciłam wenę, a aparat zbiera kurz, chociaż ledwo chodząc a ból przesłani...
19/07/2023

Lawenda … co rok ta sama historia. I chociaż straciłam wenę, a aparat zbiera kurz, chociaż ledwo chodząc a ból przesłaniał mi chęć spacerowania - musiałam tam być. Dla tego jednego - dla mnie ważnego - zdjęcia.
Na koniec usłyszałam - „piękne mami, pamiętaj żeby znalazło się w moim albumie”.
Kto wie… może jeszcze kiedyś tu wrócę 🫶

Zostawiam to zdjęcie bo jest dla mnie odpowiedzią na pytanie dlaczego to robię.Nie chce zapomnieć tego uczucia.         ...
03/11/2022

Zostawiam to zdjęcie bo jest dla mnie odpowiedzią na pytanie dlaczego to robię.
Nie chce zapomnieć tego uczucia.

Sezon na plenery został otwarty.Nie mam szczęścia do miejsc, które są marzeniem każdego fotografa. Jadąc na tę sesję zam...
16/05/2022

Sezon na plenery został otwarty.
Nie mam szczęścia do miejsc, które są marzeniem każdego fotografa.
Jadąc na tę sesję zamierzenia były całkiem inne - weszliśmy złym wejściem i tak o to znaleźliśmy piękną magnolię przy której nie sposób było się nie zatrzymać.
🌸🌸🌸
Dodajmy do tego słonko ☀️, które pokazało się dokładnie w chwili gdy wybrałyśmy perspektywę i miejsce w którym zaczniemy 🙂 = przepis na naturalne ujęcie gwarantowany 💕
Tym samym przed Wami pierwsza fotografia z tej sesji - ułamek sekundy, który teraz może trwać wiecznie 💕.
Anya ❤️ - dziękuję za zaufanie ❤️
Anya Ganea
Anya Ganea - Hair Stylist

❣️

Czy patrząc na to zdjęcie trzeba pisać coś jeszcze ? 🤩Przeżyłam dwukrotnie magię oczekiwania i uwiecznianie tego niezwyk...
26/09/2021

Czy patrząc na to zdjęcie trzeba pisać coś jeszcze ? 🤩

Przeżyłam dwukrotnie magię oczekiwania i uwiecznianie tego niezwykłego stanu na zdjęciach sprawia mi ogromną satysfakcję 💕.
A na zdjęciu przepiękna Kasia [ Katarzyna Trzos ] którą mieliście już okazje poznać na moim profilu 😊
P.S przepiękne suknie ciążowe są dostępne dla Was podczas sesji ☺️

Jestem portrecistką - to pewne. I chociaż mój mąż nie przepada za lawendą, co rok obiecując sobie, że to ostatni rok kie...
07/07/2021

Jestem portrecistką - to pewne.
I chociaż mój mąż nie przepada za lawendą, co rok obiecując sobie, że to ostatni rok kiedy pojechał, ja zawzięcie każdego roku wyciągam go w to samo miejsce. Uwielbiam patrzeć jak przez ten rok zmieniliśmy się my, ale też moje spojrzenie na fotografie.
Chociaż przyznam, że lawendowe pole jest dla mnie trudnym terenem i każdorazowo wywołuje u mnie stres 🤷‍♀️.
Niemniej nie mogłabym odmówić sobie tego fioletowego szaleństwa dla tych kilku zdjęć 🥰.
Ostatnio z uwagi na bardzo napiety grafik przyjechaliśmy na miejsce 20 minut przed zachodem, do tego najmłodszy model który dał mi jedna szanse na zrobienie zdjęcia - ale jak już przyjdzie do zdjęcia to ten jeden raz wystarczy. To ten typ co zrobi coś raz, ale za to ten raz jest sztosem 😍☺️.
A jakie Wy macie odczucia ? Lawendowe pole jest dla Was miejscem do którego co roku zaglądacie czy raczej omijacie ?

W dniu dzisiejszym media społecznościowe zasypały zdjęcia Mam i ich dzieci. Nie ma się co dziwić, to dzień wyjątkowy dla...
26/05/2021

W dniu dzisiejszym media społecznościowe zasypały zdjęcia Mam i ich dzieci. Nie ma się co dziwić, to dzień wyjątkowy dla każdej z nas. Sama szukałam takiego, ale o ile z pierworodną znalazłam aktualne tak z młodszą latoroślą na próżno szukać. Czasem szewc bez butów chodzi :).
Dlatego dzisiaj umieszczam zdjęcie dla mnie wyjątkowe, bo gdy patrzę na nich to czasem widzę własne odbicie.
To dzięki nim każdego dnia uczę się najważniejszej a zarazem najtrudniejszej roli w moim życiu

To zdjęcie dedykuję wszystkim tym którzy czekają z sesją do wiosny 🥰 Chyba, że tylko mnie zachwyca ta jesienno - zimowa ...
01/12/2020

To zdjęcie dedykuję wszystkim tym którzy czekają z sesją do wiosny 🥰
Chyba, że tylko mnie zachwyca ta jesienno - zimowa aura ? 💁

A póki co ... wchodzę w grudzień z piosenką: grudzień, grudzień, pada pada śnieg. Pachnie jodła, pachnie świeży chleb ...

❄️☃️

P.S Czy w Waszych domach też już zrobiło się świątecznie ? 🙈🎄

Gotowi na kolejny kadr 🥰?Szczerze powiedziawszy jeszcze nie ochłonęłam po poprzednim i po komentarzach, wiadomościach i ...
09/10/2020

Gotowi na kolejny kadr 🥰?
Szczerze powiedziawszy jeszcze nie ochłonęłam po poprzednim i po komentarzach, wiadomościach i telefonach, które od Was otrzymałam 😍!
Z całego serducha za nie dziękuję ☺️❤️
___________________________

Przed nami piękna polska złota jesień 🍂🍁 I mimo, że jestem ciepłolubna, a lato mogłoby dla mnie trwać prawie cały rok (z małym przerywnikiem na prawdziwe zimowe święta i ferie 🙈) to fotograficznie patrząc nie mogę się doczekać jesiennych spotkań z Wami 😍 !

___________________________

Sesje ciążowe, narzeczeńskie, małżeńskie, rodzinne, dziecięce, kobiece - sesje z okazji i sesje bez okazji - sesje dla Ciebie/Was i sesje na prezent ❤️

Nadal zdjęcie czy już jednak obraz ? 🥰 Kochani, wreszcie mogę się pochwalić ukończeniem warsztatów z fotografii artystyc...
06/10/2020

Nadal zdjęcie czy już jednak obraz ? 🥰
Kochani, wreszcie mogę się pochwalić ukończeniem warsztatów z fotografii artystycznej 😍 tak, dobrze widzicie : fotografia artystyczna 😍
Warsztaty u najcudowniejszej , której prace podziwiam i cieszę się że mogłam spełnić swoje marzenie ucząc się od najlepszej 🤩🤩🤩!
Kolejne marzenie do odhaczenia ! 💪💪
To jest totalnie mój klimat i tak czuje fotografie ❤️ dla mnie zawsze to było coś więcej niż tylko zdjęcia, dlatego od teraz nie tylko w sercu ale i na papierze.
Jestem szczęśliwa, że nie tylko ukończyłam warsztaty, ale zdobyłam certyfikat, a wykonana przeze mnie praca warsztatowa, którą widzicie na zdjęciu została zaakceptowana przez Alinkę ❤️
Dla mnie to było coś więcej niż warsztaty, to była swego rodzaju terapia z wiary w siebie ☺️
Najpiękniejszym komplementem były słowa mojego męża gdy pokazałam mu to zdjęcie. Powiedział: No piękne zdjęcia robi ta dziewczyna która prowadziła warsztaty, teraz pokaż swoje zdjęcie 🙈!
Tymczasem zostawiam Was z tym bajkowym kadrem i słowami na dziś: „NIE BÓJ SIĘ MARZYĆ”, a sama wracam do rzeczywistości 🥰.

Obiecałam Wam, że jeszcze pokażę zdjęcia z tej sesji, ale ostatnia intensywność wydarzeń nawet mnie przerosła 🙈 n...
19/09/2020

Obiecałam Wam, że jeszcze pokażę zdjęcia z tej sesji, ale ostatnia intensywność wydarzeń nawet mnie przerosła 🙈 nie narzekam i uczę się dla Was ❤️
Tymczasem zostawiam Was z małą kompilacją zdjęć bo jak zwykle nie mogłam się zdecydować .
A uwierzycie, że to były ostatnie kadry jakie stworzyłam podczas naszego spotkania? No rozkręciło mi się towarzystwo 🤩
Jeszcze długo będę wracać do tej sesji ☺️🥰 miłość się zawsze obroni !
A Wy jak często wracacie do zdjęć ? Tworzycie albumy, wywołujecie wspomnienia czy liczy się tylko tu i teraz ?

Adres

32/005
Niepołomice
32-005

Telefon

797795800

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Aneta Heród Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria