24/10/2025
Ten słoneczny czerwcowy dzień spędziłam z Anią i Przemkiem podczas ich narzeczeńskiej sesji. 🌿✨
Słońce, lekki wiatr i ciepłe światło tworzyły idealną scenerię do zatrzymania tych chwil. Patrząc dziś na zdjęcia, trudno uwierzyć, że za oknem taka szarość – jedno spojrzenie na te kadry i od razu przenosimy się w letni dzień pełen śmiechu, radości i drobnych gestów, które mówią więcej niż słowa.
To nie tylko zdjęcia, to zapis emocji, spojrzeń pełnych miłości i wyjątkowych chwil Ani i Przemka. Czasem jeden kadr potrafi przenieść nas prosto w słońce, przypominając, że najpiękniejsze momenty warto zatrzymywać nie tylko w pamięci, ale i w zdjęciach. 💛
📩 Bo każda miłość zasługuje, by ją zapisać w kadrach.
Jeśli chcecie, żebym zapisała też Waszą – napiszcie 💛💫
sesja narzeczeńska • sesja dla zakochanych • fotograf wrocław • fotograf namysłów • fotograf opole