11/06/2026
Ostatnie 2 lata zaniedbałam trochę plenery i zamiast biegać po krzakach zaszyłam się w studio... 🤭
W tym roku nie pozwalacie mi na to i bardzo się cieszę! 😍 Mam więcej ruchu, dotleniam się lepiej, łapię energii ze słonka... Same plusy! 😍
A teraz chyba jeszcze zacznę się relaksować bo właśnie zaczyna kwitnąć lawenda! A nic tak nie chilluje jak jej zapach. 😍