Zróbmy Sobie Zdjęcie

Zróbmy Sobie Zdjęcie Fotografia to moja pasja. W wolnym czasie pstrykam zdjęcia znajomym i nie tylko. Uwielbiam zachody słońca. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Ładne mam te koleżanki! I zdolne! ❤️❤️Niezmiennie zapraszam Was do Kasia Chowaniec na przeróżne zabiegi! ❤️Kasia Chowani...
31/10/2021

Ładne mam te koleżanki!

I zdolne! ❤️❤️

Niezmiennie zapraszam Was do Kasia Chowaniec na przeróżne zabiegi! ❤️
Kasia Chowaniec BeautyRoom

Kochani,Moja koleżanka Kasia otworzyła swój gabinet kosmetologiczny! 🎉Jestem z niej bardzo dumna i życzę jej wszystkiego...
25/10/2021

Kochani,

Moja koleżanka Kasia otworzyła swój gabinet kosmetologiczny! 🎉

Jestem z niej bardzo dumna i życzę jej wszystkiego najlepszego na nowej drodze zawodowej! ❤️

Miałam przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu i zrobić dla niej parę pamiątkowych zdjęć! 💕📸

📌A Was - drogie Panie i drodzy Panowie - zapraszam do Beauty Room, który znajduje się na ulicy Słonecznej 2C w Myślenicach!

Kasia dba o cerę, skórę i wykonuje przeróżne zabiegi! Po szczegóły zapraszam Was do niej!
Kasia Chowaniec BeautyRoom

Drodzy moi! ❤️Wracam po długiej przerwie. Wywiało mnie za zachodnią granicę, więc przez prawie rok nie miałam aparatu w ...
29/09/2021

Drodzy moi! ❤️

Wracam po długiej przerwie. Wywiało mnie za zachodnią granicę, więc przez prawie rok nie miałam aparatu w ręce. Wiecie - praca, studia online. Ale nie próżnowałam - zapewniam! 😅😏

Ostatnio pomyślałam, że czas odświeżyć pasję. W ubiegłą sobotę byłam gościem na Pikniku Rodzinnym!😍

Cóż to były za emocje! Ile atrakcji! Choć było pochmurno, to bardzo radośnie! 😎🥳

Było mi bardzo miło móc uwiecznić tę chwilę i zabawę zarówno młodszych jak i starszych! 🧗🤾🥇

Dziękuję za zaproszenie Gmina Pcim wraz z Piotr Hajduk - Wójt Gminy Pcim!

Łapcie kilka zdjęć!

Jak wiele osób wie, jestem miłośnikiem zachodów słońca ❣️Wschodów troszkę mniej, bo do rannych ptaszków nie należę 😂Ktoś...
17/07/2020

Jak wiele osób wie, jestem miłośnikiem zachodów słońca ❣️

Wschodów troszkę mniej, bo do rannych ptaszków nie należę 😂

Ktoś mi powiedział, że trzeba jeździć do Gdańska, żeby oglądać ładne niebo 🤔

Chyba coś w tym chyba jest... 🤩

Cześć kochani!
04/05/2020

Cześć kochani!

Święta, święta... i po świętach. 🎄🎄Za oknem biało, aura zimowa wreszcie przyszła.❄️❄️☃️ Ale w sercu mam wciąż lato.
28/12/2019

Święta, święta... i po świętach. 🎄🎄

Za oknem biało, aura zimowa wreszcie przyszła.❄️❄️☃️ Ale w sercu mam wciąż lato.

Święta idą.🎄A jak święta idą, to i Sylwester idzie.🍾A jak święta idą, to już kto będzie na wigilii.🍽A jak święta idą, to...
08/12/2019

Święta idą.🎄
A jak święta idą, to i Sylwester idzie.🍾
A jak święta idą, to już kto będzie na wigilii.🍽
A jak święta idą, to juz jak się obowiązkami podzielimy. 🤔
A jak święta idą to znowu trzeba udawać, że się lubimy.👨‍👩‍👧‍👦
A jak święta idą, to znowu ciotki się zjadą i o kawalera pytać będą.🙄
A jak święta idą, to trzeba obczaić, kto z kim przyjedzie.🤳
A jak święta idą, to trzeba obgadać, w którym kościele, ktora szopka lepsza będzie.🤔
A jak święta idą to trzeba okna umyć.💦
A jak święta idą to dom trzeba posprzątać.

Serca sobie posprzątajmy, to wtedy prawdziwe święta będą szły i przyjdą.

Żeby nie bylo, że jakiś kącik filozoficzny (naprawdę za chwilę będę musiała zmienić nazwę strony 😳🤦) to zdjęcie mi się podoba i zrobilam je jeszcze zanim umiałam wlaczyć aparat i lubię je i mam do niego sentyment. Artystyczne zdjęcia to moja wielka miłość ❣️

Sylwester 2017

Wspomnienie lata 🌅🌄Z tej sesji mam tyle cudnych zdjęć 😍 Więcej słów nie trzeba.
03/12/2019

Wspomnienie lata 🌅🌄
Z tej sesji mam tyle cudnych zdjęć 😍

Więcej słów nie trzeba.

Pamiętacie Asię? To była jedna z ważniejszych dla mnie sesji :D
01/12/2019

Pamiętacie Asię?
To była jedna z ważniejszych dla mnie sesji :D

Cześć i czołem! Lubię bardzo to zdjęcie.Przypomina mi trochę Hedwigę XD (mam nadzieję, że fani Harry'ego Potter'a mnie z...
26/11/2019

Cześć i czołem!

Lubię bardzo to zdjęcie.
Przypomina mi trochę Hedwigę XD (mam nadzieję, że fani Harry'ego Potter'a mnie zrozumieją)

Każde zdjęcie ma dla mnie jakąś wartość.
Zdjęcia to trochę moje Sacrum i zazwyczaj ich nie usuwam, nawet kiedy wiem, że nigdy więcej do nich nie wrócę, bo wywołują smutne myśli. Dlatego śmieję się, że mój dysk to moja historia. Jest tam wszystko.

Ostatnio jednak zmieniłam trochę tok myślenia poprzez wydarzenia, które mnie spotkały.

(i uwaga... będzie myśl filozoficzna! 😂😂)

Są rozdziały, zdjęcia i ludzie do których się nie wraca. Po prostu. Które oddziela się grubą kreską. I ostatnio, gdy siedziałam i przeglądałam dysk, tak mnie ta moja myśl filozoficzna natchnęła, że zrobiłam czystki. I wiecie... trochę mi to pomogło. Bo zrozumiałam, że szkoda tracić miejsce- nie tylko na dysku, ale i w sercu - dla ludzi, którzy o Tobie już dawno zapomnieli, z którymi Wasze drogi po prostu się rozeszły (nawet niekoniecznie w złych warunkach).

I takim oto sposobem z ponad 30 000 zdjęć zostało kilkanaście tysięcy XD 😂 (nie pytajcie ile czasu mi to zajęło XD)

Mimo nawału pracy, studiów i innych ciekawych lub mniej ciekawych rzeczy, szykuję małe co nieco!

Dopiero teraz znalazłam chwilę, by wstawić zdjęcie z ostatniego weekendu. 😁 Dużo się dzieje u mnie i nie ma nudy, co spr...
20/11/2019

Dopiero teraz znalazłam chwilę, by wstawić zdjęcie z ostatniego weekendu. 😁

Dużo się dzieje u mnie i nie ma nudy, co sprawia, że w sumie niby mnie dużo w social mediach, a jednak mniej niż dotychczas 😁

Nie miałam ze sobą wtedy aparatu, bo stwierdziłam, że po co, że nie chce mi się tego nieść przez 13 km.😭
..I to był błąd...🙄🤦

Zdjęcie mi się podoba, aczkolwiek efekt mógł byc lepszy, gdyby było robione dobrym sprzętem, a nie telefonem.😁

Ostatnio mam jakiś filozoficzny czas 😂 jakieś motta, cytaty o życiu, związkach i innych mniej lub bardziej ważnych zjawiskach. I w sumie to, że nie wzięłam aparatu też mnie natchnęło do jakże głębokiej refleksji 😂😎😄

UWAGA!

Nigdy nie wybierajcie prostszej drogi, bo Wam się nie chcę iść dłużej i nie chce Wam się omijać przeszkód. Nie wiece ile możecie dobrego stracić, wybierając drogi na skróty.

Koniec filozofii na dzisiaj 😁😂

Cześć i czołem!Dawno mnie tutaj nie było. Przepraszam za moją nieobecność.Trochę w moim życiu się pozmieniało, poprzesta...
28/10/2019

Cześć i czołem!
Dawno mnie tutaj nie było. Przepraszam za moją nieobecność.
Trochę w moim życiu się pozmieniało, poprzestawiało: praca, studia i inne, ważne bardziej lub mniej, perypetie.🙄🙉

Ale powoli do Was wracam! 😁😍
I coś się szykuje 😁😎
Stay tuned! 😍

Adres

Myslenice

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00

Telefon

+48665119977

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Zróbmy Sobie Zdjęcie umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Zróbmy Sobie Zdjęcie:

Udostępnij

Kategoria