04/04/2026
Marzec uciekł mi niesamowicie szybko, a kwiecień zaczynamy z nową energią i pełnym kalendarzem planów.
Przygotowałam dla Was mały prezent od zajączka! 🐰✨
Chcielibyście uwiecznić wiosenne chwile w obiektywie?
Do końca kwietnia mam dla Was -15% na wszystkie sesje zdjęciowe (plenerowe oraz studyjne) przy rezerwacji terminu w tym miesiącu! 📸
To idealny moment na odświeżenie portretów biznesowych, sesję rodzinną czy kobiece ujęcia - sami zdecydujcie, czy wolicie klimat studia, czy swobodę w plenerze.
Przy okazji życzę Wam pięknych, spokojnych i pełnych słońca Świąt Wielkanocnych! Niech ten czas będzie okazją do odpoczynku w gronie najbliższych i naładowania baterii na nadchodzące, wiosenne dni. 🐣🌷