10/05/2019
Moja fota :-)
Jakie plany na weekend? Widzimy się jutro?
Dobranoc! :)
fot. Dawid Wakieć Fotografuje
Po zachodzie słońca...
Ja fotografuję,
Ty fotografujesz,
On fotografuje.
Mokre
87-100
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Dawid Wakieć Fotografuje umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.
Wyślij wiadomość do Dawid Wakieć Fotografuje: