15/11/2019
Kochani,
dostajemy od Was masę wiadomości i telefonów z pytaniami o dostępność terminów. Z przykrością musimy Was poinformować, że nie przyjmujemy żadnych zleceń do końca 2021r. Dotyczy to nie tylko reportaży ślubnych, ale również wszelkiego rodzaju krótkich sesji – narzeczeńskich, plenerowych, sesji z Chrztu Św., itp.
Na chwilę obecną robimy sobie przerwę od fotografii. Dużo się u nas ostatnio dzieje i nie chcielibyśmy, żeby miało to jakikolwiek wpływ na jakość naszej pracy. Jak wiecie w zdjęciach staramy się dawać dużo z siebie, a Wy nie jesteście dla nas kolejnym Klientem do odhaczenia. Chcielibyśmy traktować każdego z Was indywidualnie i móc poświęcić każdej Parze tyle czasu, ile potrzebujecie. Tylko przy takiej współpracy naszym zdaniem efekt końcowy będzie satysfakcjonujący dla obydwu stron.
W obecnej sytuacji nie jest to możliwe, więc musimy się na chwilę wyłączyć. Wiecie jednak, że fotografia to coś bez czego nie wyobrażamy sobie życia, dlatego mówimy do zobaczenia, bo postaramy się do Was wrócić najszybciej jak to możliwe w nowej lepszej formie.
Będziemy tęsknić, mamy nadzieję, że Wy też ❤️