18/05/2022
🔥 🔥 Konkurs 🔥🔥
Z okazji pięknej pogody, którą trzeba w 100% wykorzystać zapraszam Was do zabawy!☀️
Do wygrania będą 3 plenerowe sesje zdjęciowe 📷
⚠️ Wystarczy, że 👇
✅ zaobserwujesz mój profil na fb - Skibiński Fotografia (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś)
✅ oznaczysz 3 znajomych do wspólnej rywalizacji 😜
✅ napiszesz jaka sesja Cię interesuje : motoryzacyjna, portretowa, z pupilem , okolicznościowa itp.
✅ udostępnisz publicznie post konkursowy
Konkurs trwa do 05.06, a losowanie szczęśliwców będzie już 06.06!
Powodzenia! 📷