06/02/2026
Jak ja kocham robić portrety! Hmmmm ogólnie lubię robić zdjęcia 🤣🫣 Jednak Ci którzy byli kiedykolwiek u mnie na sesji wiedzą jak duże mam „ ciśnienie „ na wykorzystanie możliwości. Na prawdę, staram się robić tak dużo jak tylko można 🙈i zawsze powtarzam , jeśli nie zrobimy tego teraz to ten dzień to światło i ta chwila się nie powtórzy. I jeśli jeszcze nie spotkaliśmy się na zdjęciach to proszę pamiętaj…. Jeśli powiem „ jeszcze ostatnie zdjęcie!” to raczej to nie będzie jeszcze ostatnie 🤣🤣. Na najbliższych sesjach kobiecych na pewno też będę starała się zrobić tak dużo pięknych ujęć jak tylko się da 🤩 Sesje odbędą się 21 lutego w pobliżu Dziekanowa Leśnego. I mam dosłownie kilka miejsc na sesję w tym miejscu. I tak jak wcześniej pisałam ten czas już się nie powtórzy:). Może to jest właśnie ten moment gdzie potrzebujesz pozytywnej energii albo po prostu pięknych zdjęć ?
Sesja kobieca portretowa walentynki fotografia portretowa