09/04/2024
Na Warszawskich bagnach leży od miesiąca samolot. Pilot lądując użył innowatorskiej metody zwanej "salto".
Bagna są tak głębokie,że kilka razy "udało" mi się zanużyc az po samą szyje.
Woda została zmieszana z paliwem, ktore wyciekło z maszyny.