Agnieszka Klimek Fotografia

Agnieszka Klimek Fotografia Fotografia ciążowa, noworodkowa, dziecięca, kobieca, portretowa, rodzinna i okolicznościowa. Kon

Kochani!!!
08/05/2026

Kochani!!!

Kochani...nadrabiając zaległości z publikacją muszę Wam pokazać sesję, którą miałam przyjemność wykonać pod koniec marca...
06/05/2026

Kochani...nadrabiając zaległości z publikacją muszę Wam pokazać sesję, którą miałam przyjemność wykonać pod koniec marca, a była to sesja narzeczeńska 💍Klaudii i Dominika.
Przyroda dopiero budziła się do życia, więc przyszli Nowożeńcy postawili na miejski klimat.
Choć zapewniali, że będzie ciężko, bo nie umieją pozować i pierwszy raz są na takiej sesji moją rolą było zadbać o luźną atmosferę i dzięki drobnym wskazówką poprowadzenie Ich krok po kroku, by pewniej czuli się przed obiektywem.📸📸
Moim zdaniem wyszło super...a już za kilka miesięcy spotkamy się ponownie...w dniu Ich ślubu.👰‍♀️🤵‍♂️

Wiosna to zdecydowanie najpiękniejszy czas w roku – wszystko budzi się do życia, przyroda zachwyca świeżością, a wraz z ...
04/05/2026

Wiosna to zdecydowanie najpiękniejszy czas w roku – wszystko budzi się do życia, przyroda zachwyca świeżością, a wraz z nią ruszyły długo wyczekiwane sesje plenerowe 🌸
Jedną z pierwszych była wyjątkowa sesja w sadzie z piękną Asią. Pogoda dopisała idealnie – ciepłe, spokojne popołudnie stworzyło cudowną atmosferę i światło, o jakim można tylko marzyć.
Tym bardziej cieszę się, że w końcu udało nam się ją zrealizować. W zeszłym roku niestety pogoda pokrzyżowała nasze plany i nie spotkałyśmy się, ale ten rok zdecydowanie nam to wynagrodził 💛

🤍Wspaniale jest być mamą – a jeszcze piękniej móc przeżywać to wszystko po raz drugi, z jeszcze większą świadomością, mi...
12/04/2026

🤍
Wspaniale jest być mamą – a jeszcze piękniej móc przeżywać to wszystko po raz drugi, z jeszcze większą świadomością, miłością i czułością. To czas oczekiwania, pełen wzruszeń, nadziei i tych małych, wielkich momentów tylko dla Was.

Kasia i Gabryś to moi stali bywalcy na sesjach ✨ Gabrysia fotografowałam pierwszy raz, kiedy był jeszcze w brzuszku – i od tamtej pory regularnie się spotykamy. Dziś mam ogromną przyjemność znów uwiecznić kolejny brzuszek…🤍
Bardzo się cieszę i jestem wdzięczna, że mogę towarzyszyć Wam w tak ważnych momentach życia.
Bo „najpiękniejsze historie zaczynają się od miłości"💫

„Miłość nie zamartwia się przemijaniem i właśnie dlatego ma szansę istnieć"Trzy lata temu zaczęła się ich nowa, wspólna ...
23/02/2026

„Miłość nie zamartwia się przemijaniem i właśnie dlatego ma szansę istnieć"

Trzy lata temu zaczęła się ich nowa, wspólna codzienność – pełna spojrzeń, oddechów i małych świąt, takich jak to.”😍
Cieszę się, że jestem częścią tych chwil, które mogę dla Nich zatrzymać na fotografiach📸
Wszystkiego najlepszego Feluś🥰

Piątek był absolutnie wyjątkowy ✨Lidka i Jacek powiedzieli sobie sakramentalne „tak” — choć patrząc na nich można powied...
15/02/2026

Piątek był absolutnie wyjątkowy ✨
Lidka i Jacek powiedzieli sobie sakramentalne „tak” — choć patrząc na nich można powiedzieć, że są jak stare, dobre małżeństwo. Spokojni, pewni siebie, cudownie zgrani… a jednocześnie wciąż zakochani ❤️
To właśnie z nimi rozpoczęłam mój sezon ślubny 2026 i czuję, że to będzie piękny rok! 📸

Sobota należała do Sławka i jego wyjątkowych 50. urodzin 🎉
To było absolutnie piękne wydarzenie — dopracowane w każdym detalu z fantastyczną organizacją i ogromem atrakcji przygotowanych specjalnie dla Solenizanta. Były wzruszające życzenia, prezentacje, dużo śmiechu, niespodzianki i momenty, które zostaną w pamięci na długo.

A dziś? Jestem w drodze do Pałacu Mała Wieś, gdzie od jutra zaczynam warsztaty fotografii ślubnej. Szkolę się dla Was — by rozwijać swoje umiejętności, poszerzać wiedzę, poznawać nowe trendy i jeszcze piękniej opowiadać Wasze historie obrazem. Bo fotografia ślubna to nie tylko zdjęcia. To emocje, światło, detale i chwile, które po latach wciąż wywołują dreszcz.

❤❤❤ Mróz na dworze, woda lodowata...a MORSY w swoim żywiole🦭🦭🦭Podczas niedzielnej WOŚP❤❤❤ wielu z nas stało z aparatami ...
28/01/2026

❤❤❤ Mróz na dworze, woda lodowata...a MORSY w swoim żywiole🦭🦭🦭
Podczas niedzielnej WOŚP❤❤❤ wielu z nas stało z aparatami w dłoniach, podziwiając jak ONI z uśmiechem, energią i gorącymi serduchami wchodzą do lodowatej wody...wrrr❄🥶❄
Na prośbę międzychodzkiego sztabu WOŚP miałam przyjemność uwiecznić to szaleństwo😉. Część zdjęć mogliście już zobaczyć na stronie sztabu, a pod linkiem znajdziecie obszerniejsza relację i możliwość pobrania zdjęć. Jeśli więc byliście i podziwialiście tych śmiałków jest szansa, że gdzieś Was przyuważyłam😉📸📸 Tymczasem pozdrawiam Was cieplutko😁🤗
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
LINK DO GALERII:
https://drive.google.com/drive/folders/1mfbPmUEUXvNFJ0LaT2ZvVS06JdiTUKUd?usp=sharing

Kochani 😊wszyscy zapisani do mnie na tegoroczne sesje komunijne – odezwijcie się proszę na Messengerze.Muszę logistyczni...
20/01/2026

Kochani 😊
wszyscy zapisani do mnie na tegoroczne sesje komunijne – odezwijcie się proszę na Messengerze.
Muszę logistycznie wszystko już sobie rozplanować, dlatego bardzo potrzebuję informacji, w jakim lokalu będzie przyjęcie i na którą godzinę macie msze św. (po zebraniach godziny powinny być już Wam znane 😉).
Z góry dziękuję.
P. S Jednocześnie informuje, ze zaczełam już zapisy na rok 2027, a liczba miejsc jest ograniczona😉

Adres

GOŹDZIKOWA 10
Międzychód Gmina
64-400

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Agnieszka Klimek Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Agnieszka Klimek Fotografia:

Udostępnij

Kategoria