28/05/2026
Miłość chyba jest trochę jak wszystko, o co naprawdę warto zawalczyć.
Jak budowanie siebie. Marzeń. Własnego miejsca w życiu.
Są momenty zachwytu i takie, kiedy ma się ochotę odpuścić wszystko…wzloty, upadki, nauka cierpliwości.
Najpiękniejsze rzeczy rzadko przychodzą od razu.
Czasem trzeba przez coś przejść, żeby móc powiedzieć:
„było warto„