01/04/2026
Kochani 🐣
Dziękuję za zainteresowanie i za to, że wybraliście mnie na Waszego fotografa „jajeczkowego” 🐥
Uwielbiam te nasze spotkania — dajecie mi ogromną energię!
16 cudownych sesji, mimo chorób i różnych przeciwności... 🐰
Może świąteczne sesje zimą wygrywają frekwencją, ale dzięki Wam wiem że na przyszły rok mogę śmiało szykować kolejną scenkę 🌿
Wesołych, Rodzinnych Świąt i mokrego Dyngusa 💦🙃
Wracam do Was od 18 kwietnia, Buziaki !