Ada fotografuje

Ada fotografuje Pomogę Ci zadbać o piękne wspomnienia i wizerunek Twojej firmy.

Działam w Małomicach, Żaganiu, Szprotawie, Nowej Soli, Zielonej Górze, Bolesławcu

Wykonuję sesje:
-rodzinne
-partnerskie
-ciążowe
-wizerunkowe

📩Zapisz się w wiadomości prywatnej

⚠️ZMIANA LOKALIZACJI⚠️Do końca października możecie mnie jeszcze złapać we Wrocławiu.Później wracam w rodzinne strony, c...
16/09/2024

⚠️ZMIANA LOKALIZACJI⚠️

Do końca października możecie mnie jeszcze złapać we Wrocławiu.
Później wracam w rodzinne strony, czyli w okolice Żagania.

🛎To ostatni dzwonek, żeby zapisać się na sesję we Wrocławiu, więc jeśli zastanawiałaś się nad tym, to polecam przestań tylko myśleć i po prostu do mnie napisać.😀

Okazjonalnie będę się pojawiać we Wrocławiu i będzie się ze mną można umówić, jednak na stałe przenoszę się do Małomic i właśnie w tamtych rejonach zapraszam Was na sesje od listopada.🥰🍂

Co mogę dla Ciebie zrobić?👗podpowiem Ci jak się ubrać🤷‍♀️pokażę co robić na zdjęciach❤️dam Ci całą swoją uwagę🥹rozśmiesz...
16/07/2024

Co mogę dla Ciebie zrobić?
👗podpowiem Ci jak się ubrać
🤷‍♀️pokażę co robić na zdjęciach
❤️dam Ci całą swoją uwagę
🥹rozśmieszę i wzruszę
🏃‍♀️pomogę nabić liczbę kroków
🤪poczujesz się jak z dobrą kumpelą
🥰zatrzymam to, co ulotne na dłużej

Mi też zależy na tym, żebyście wyszli dobrze na zdjęciach. Chcę żebyście byli zadowoleni ze swojej pamiątki oraz wspólnie spędzonego czasu i robię wszystko, żeby sesja była dla Was przyjemnym doświadczeniem.

Na sesji jesteście sobą i ze sobą. Tu i teraz. Razem śmiejecie się do łez, szukacie wiewiórek, biegacie do upadłego, a później odpoczywacie na kocu. Szukacie skrawków niezwykłości w codzienności. Zdjęcia robią się obok, przy okazji.

Zapraszam na naturalne sesje o Was i dla Was.❤️

*zdjęcia powstały na warsztatach Nowakowska Fotografia *

[ Naturalna sesja rodzinna we Wrocławiu, rodzina razem, pomysły na spędzenie czasu z dziećmi, co robić z dzieckiem ]

To już mój drugi Dzień Mamy 🥹 A Twój?Jak go spędzisz - z dziećmi czy odpoczywając od nich?Wszystkiego najlepszego, Mamy!...
26/05/2024

To już mój drugi Dzień Mamy 🥹 A Twój?
Jak go spędzisz - z dziećmi czy odpoczywając od nich?

Wszystkiego najlepszego, Mamy! Jesteśmy wielkie ❤️

👶Podążanie za dzieckiem, to dla nas, dorosłych, często trudna umiejętność. Trzeba wyzbyć się wyuczonych schematów. Otwor...
10/05/2024

👶Podążanie za dzieckiem, to dla nas, dorosłych, często trudna umiejętność. Trzeba wyzbyć się wyuczonych schematów. Otworzyć głowę. To ciężkie, bo na co dzień rzadko zastanawiamy się dlaczego coś robimy tak, a nie inaczej. Wymaga to sięgnięcia w głąb siebie.

Na długo zanim zostałam mamą nie lubiłam dzieci. Wiele osób tak mówi. I brzmi to okropnie, bo przecież gdyby tak zastąpić słowo “dzieci” innym, to budziłoby to oburzenie. Gdyby tak powiedzieć “nie lubię ludzi na wózkach inwalidzkich” albo “nie lubię niskich osób”? Na takie coś nie ma społecznego przyzwolenia.❌

Wiem jednak, że to wynika z braku wiedzy i zrozumienia jak funkcjonują dzieci, jak działa ich psychika. A dziecko to jest taki sam człowiek, tylko mniejszy. Ze swoimi problemami i emocjami, które są większe od niego i których jeszcze nie potrafi opanować czy zrozumieć. My jesteśmy od tego, żeby w tym pomóc i nauczyć, żeby być oazą spokoju.

🧠Wiedza, którą mam teraz pomaga mi lepiej zrozumieć maluchy. Jeśli masz obawy, że Twoje dziecko nie nadaje się na sesję, to zapewniam Cię, że dla mnie nie ma dzieci niegrzecznych. Trzeba jedynie dobrego podejścia i przygotowania.😊

🔴Mamo, maj należy do Ciebie!Zapraszam Cię na sesję, na której będziemy celebrować Dzień Mamy w sielskim klimacie.Wybierz...
08/05/2024

🔴Mamo, maj należy do Ciebie!
Zapraszam Cię na sesję, na której będziemy celebrować Dzień Mamy w sielskim klimacie.
Wybierz termin, ja zajmę się całą resztą. 👉 https://adafotografuje.bookmy.art/s/mini-sesja-dzien-mamy

⭐️dwa pakiety do wyboru
I - 350 zł, 5 zdjęć + 5 odbitek
II - 450 zł, 10 zdjęć + 10 odbitek
⭐️Ty wybierasz zdjęcia
⭐️o pakiecie decydujesz po obejrzeniu galerii - nie kupujesz kota w worku!
⭐️będziesz mogła dokupić więcej ujęć
⭐️galerię otrzymasz do Dnia Matki, żebyś mogła się cieszyć pięknymi zdjęciami w tym dniu

Zadbam o Wasze piękne wspomnienia - te na zdjęciach i te w głowach. 🥰

Hej, Mamo! Wiem, że majówka, ale chcę zadbać o Ciebie i ułatwić Ci trochę życie 😉Już niedługo odbędą się mini sesje z ok...
02/05/2024

Hej, Mamo! Wiem, że majówka, ale chcę zadbać o Ciebie i ułatwić Ci trochę życie 😉

Już niedługo odbędą się mini sesje z okazji Twojego dnia. Tak, Twojego! I trzeba świętować 😍

Aby usprawnić i uprościć Ci rezerwację udostępniam kalendarz, w którym w paru kliknięciach zrobisz to sama. 👉 https://adafotografuje.bookmy.art/s/mini-sesja-dzien-mamy

⭐️Dla Twojej wygody włączyłam też szybkie płatności (w tym blik).⭐️

Prosto, szybko i wygodnie 😊

Droga Mamo, ile masz zdjęć dziecka w telefonie? A na ilu z nich jesteś też Ty? No i z ilu jesteś zadowolona? Sama często...
30/04/2024

Droga Mamo, ile masz zdjęć dziecka w telefonie? A na ilu z nich jesteś też Ty? No i z ilu jesteś zadowolona? Sama często proszę męża o zdjęcie z córeczką, jednak no cóż... moje fotograficzne oko rzadko jest zadowolone 😅

Ty nie musisz się tym martwić. O Twoje piękne wspomnienia z dzieckiem zadbam ja!

Marzy mi się, żeby każda Mama miała piękną pamiątkę ze swoją pociechą i żeby każde dziecko miało pamiątkę ze swoją ukochaną i wesołą Mamą 🥹

Dlatego wymyśliłam i stworzyłam ofertę na sielankowe mini sesje z okazji Dnia Mamy.

📆11 i 19 maja
⏳30 minut sesji
📌2 pakiety do wyboru
🌸kwiaty na sesji
👩‍👧naturalna, sielska scenka w plenerze, abyś mogła przyjemnie spędzić czas w naturze i zacieśniać więź ze swoim dzieckiem, spędzając miło czas

Galerię otrzymasz do Dnia Mamy, abyś mogła się cieszyć zdjęciami w tym wyjątkowym dniu 🥰
Szczegóły i rezerwacja tu: https://adafotografuje.bookmy.art/s/mini-sesja-dzien-mamy
lub w wiadomości 📩 m.me/adafotografuje

Czas mija niespodziewanie szybko. Ledwo zaczynał się 2024 rok, a już minęła połowa kwietnia.🫣Z dziećmi mija jeszcze szyb...
18/04/2024

Czas mija niespodziewanie szybko. Ledwo zaczynał się 2024 rok, a już minęła połowa kwietnia.🫣
Z dziećmi mija jeszcze szybciej. Mrugniesz i już włosy dłuższe. Kładziesz spać, a jak się obudzi, to jeszcze wczoraj dobre spodnie są nagle za krótkie. Wczoraj tylko kiwała głową, a dzisiaj już głośno krzyczy "nie"...
Każda Mama zna to uczucie nieubłaganie uciekającego czasu. Każda Mama zasługuje, by choć na chwilę go zatrzymać.🥹

Sesja na Dzień Mamy, to coś, co zostanie z Tobą na zawsze. Zostaw mi wiadomość, a ja pomogę Ci zachować wspomnienia na dłużej.❤️

To już! Wiosna i czas kwitnących drzewek i krzewów 😍Doczekaliśmy tego momentu, więc nie ma co zwlekać, zapraszam przed o...
27/03/2024

To już! Wiosna i czas kwitnących drzewek i krzewów 😍
Doczekaliśmy tego momentu, więc nie ma co zwlekać, zapraszam przed obiektyw 😉
Terminy dostępne na kwiecień na story i w wiadomości, a maj będzie pod znakiem mini sesji z okazji Dnia Mamy 🥹

Halo, halo, drogie Mamy!Wiem, że mamy końcówkę marca, ale same wiecie jak szybko czas ucieka 🫣Głową już jestem trochę w ...
24/03/2024

Halo, halo, drogie Mamy!
Wiem, że mamy końcówkę marca, ale same wiecie jak szybko czas ucieka 🫣

Głową już jestem trochę w maju, bo obmyślam wyjątkowe sesje dla Was i Waszych maluszków z okazji Dnia Matki 🥹

Dopracowuję jeszcze szczegóły, a jeśli chcesz wiedzieć pierwsza o terminach i ofercie, to zostaw mi komentarz. Odezwę się do Ciebie, gdy wszystko będzie gotowe.

Wiem, że masz dużo na głowie, więc będę o tym pamiętać za Ciebie 😊

"Prowadzę biznes lokalnie, nie online. Po co mi sesja wizerunkowa?"👉Takie zdjęcia przydadzą się nie tylko osobom działaj...
21/03/2024

"Prowadzę biznes lokalnie, nie online. Po co mi sesja wizerunkowa?"

👉Takie zdjęcia przydadzą się nie tylko osobom działającym w internecie. Jeśli prowadzisz firmę usługową, to zapewne masz stronę internetową, fanpage na facebooku czy instagramie. Być może potrzebne Ci też plakaty, wizytówki czy ulotki.

Internet jest w tej chwili najbardziej powszechnym źródłem dotarcia do potencjalnych klientów, a taka sesja pomoże Ci się pokazać i dać się poznać ludziom.

⭐Przy dobrze zaplanowanej sesji, zdjęć do publikacji wystarczy Ci na pół roku, a nawet dłużej! Pomyśl tylko - nie będziesz się już zastanawiać co teraz wrzucić. To ciężar zdjęty z barków, a dobrze wiemy, że prowadzenie firmy to ogrom rzeczy na głowie.

Pomogę Ci we wszystkim. Od planowania, przez dobranie ubioru i dodatków, po ustawienie podczas zdjęć.

📩Jeśli zastanawiasz się nad sesją wizerunkową, napisz do mnie wiadomość. 😊

Adres

Małomice
67-320

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Ada fotografuje umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria