FOTO Memories Ewa Jóźwik

FOTO Memories Ewa Jóźwik Sesje LIFESTYLOWE, kobiece , rodzinne, dziecięce, noworodkowe, dla par, reportaż okolicznościowy. Więc rozsiądźcie się wygodnie i zaczynamy...ahoj przygodo

Mówienie o sobie nigdy nie było moją mocną stroną, ale przychodzi czasami taki moment, że wypadałoby się przedstawić. Mam nadzieje że nie po zanudzam was za mocno😁
Mam na imię Ewa prywatnie jestem mamą Leny, Antosia i Nikosia których kadry zobaczycie nie raz na mojej stronie. Jestem żywiołową, uśmiechniętą i pozytywną osobą ( i chyba bardzo skromną?)
Moja pasja do fotografii nie wzięła się znikąd.

Od najmłodszych lat grało mi to w duszy a teraz przyszedł moment, że chciałabym się tym dzielić.
Żeby móc oferować usługi na odpowiednim poziomie nieustannie się kształcę, głowę mam pełną pomysłów i małymi kroczkami realizuje swoje pomysły.

Ten czas nauczył mnie bardzo wiele – o sobie, o stracie, o wdzięczności i o tym, jak wiele znaczą ludzie, którzy zostają...
08/07/2025

Ten czas nauczył mnie bardzo wiele – o sobie, o stracie, o wdzięczności i o tym, jak wiele znaczą ludzie, którzy zostają blisko nawet wtedy, gdy milkniesz.

Z serca dziękuję za każdą wiadomość, myśl, pamięć.
To właśnie dzięki Wam – z czułością i spokojem – zaczynam znów spoglądać w stronę światła… i fotografii.

Jeszcze nie wszystko na nowo poukładane. Jeszcze z wahaniem, ale i z nadzieją – otwieram się na to, co może wrócić.
A może nawet rozkwitnąć na nowo...

Zanim jednak pojawią się nowe terminy, chcę najpierw zadbać o tych, którzy czekali.

📸 W pierwszej kolejności zapraszam:
– osoby, które miały już zarezerwowane sesje, ale zostały one przeze mnie odwołane – jeśli nadal czujecie, że to dobry czas, napiszcie do mnie ♥
– posiadaczy voucherów – Wasze miejsca są oczywiście aktualne i bardzo chcę się z Wami spotkać
- sesje komunijne również mogą się odbyć, aranżacja czeka...

Dziękuję, że nie zapomnieliście.
Że czekaliście.
I że wracacie ze mną. ♡🥰
Przytulam mocno❤️❤️❤️

19/05/2025
Ilona – serce i fundament salonuPoznajcie Ilonę – właścicielkę, założycielkę, duszę tego miejsca.To ona od kilkunastu la...
14/05/2025

Ilona – serce i fundament salonu
Poznajcie Ilonę – właścicielkę, założycielkę, duszę tego miejsca.
To ona od kilkunastu lat buduje ten salon – cegiełka po cegiełce, z PASJI, wytrwałości i wiary w kobiecą siłę.
Nie tylko stworzyła przestrzeń, do której wracają setki kobiet, ale zbudowała zespół, który oddaje 100% siebie.
Wiedza, doświadczenie i klasa – Ilona to połączenie profesjonalizmu z kobiecą intuicją.🤩🤩🤩


Siła kobiecego biznesuTrzy kobiety. Trzy różne historie. Jedna PASJA😉 Spotkały się przede mną nie tylko jako fryzjerki, ...
11/05/2025

Siła kobiecego biznesu
Trzy kobiety. Trzy różne historie. Jedna PASJA😉
Spotkały się przede mną nie tylko jako fryzjerki, ale jako kobiety, które każdego dnia dbają o innych – słuchają, doradzają, odmieniają samopoczucie swoich klientek za pomocą nożyczek i serca.
Ta sesja to coś więcej niż zdjęcia do portfolio. To opowieść o kobiecej sile, profesjonalizmie i energii, jaką wnoszą do swojej pracy.
Z dumą pokazuję Wam efekty naszej współpracy i zapraszam do świata kobiet, które kochają to, co robią.
To dopiero początek – przed Wami seria pełna kobiecego charakteru i inspiracji.


Nasz wewnętrzny krytyk jestgłośniejszy niż rzeczywistość,Każda z nas ma w głowie głos, który potrafi byćbezlitosny.To on...
05/05/2025

Nasz wewnętrzny krytyk jest
głośniejszy niż rzeczywistość,
Każda z nas ma w głowie głos, który potrafi być
bezlitosny.
To on mówi: „Tu powinnam być szczuplejsza”, „Moja
skóra nie jest idealna”, „Nie wyglądam tak, jak
powinnam”.😡
Ten głos często nie jest naszym własnym – to echo
porównań, komentarzy z przeszłości, narzuconych
standardów piękna.
Ale czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, co by się stało,

gdybyś zaczęła go ignorować? 😇😁
Gdybyś zamiast tego zaczęła mówić do siebie tak,
jak mówisz do kogoś, kogo kochasz?😎
Bo prawda jest taka – to, jak się postrzegasz, kształtuje
Twoją pewność siebie i sposób, w jaki idziesz przez
życie.
A mamy je tylko jedno i nie warto marnować czasu na
to co nam nie służy😉🙃

‼️‼️‼️Także drogie panie pierś do przodu, głowa do
góry, telefon w dłoń i umawiamy swoje terminy na
sesje😈🤩









A co, jeśli nie będę dobrze wyglądać?Znam to pytanie – słyszę je często przed sesją. Ale wiesz co? 😁Każda kobieta, która...
30/04/2025

A co, jeśli nie będę dobrze wyglądać?
Znam to pytanie – słyszę je często przed sesją.
Ale wiesz co? 😁
Każda kobieta, która mi je zadała, po zobaczeniu swoich zdjęć była zachwycona. 🤩
To nie Ty musisz umieć pozować – to ja jestem od tego, by pokazać Cię w najlepszym świetle. To nie idealne wymiary czynią Cię piękną, ale Twoja pewność siebie, naturalność i emocje. 🥰😘
Daj sobie szansę zobaczyć siebie taką, jaką widzą Cię inni – pełną blasku!

P.S. Przez kilka następnych postów przedstawie wam zdjęcia zjawiskowej Patrycji w aranżacji z mojego salonu😁😉Można? Oczywiście, że można😇

Niektóre spotkania nie sąprzypadkowe.😉 Choć widziałyśmy się po raz pierwszy,miałam wrażenie, że znamy się od zawsze. Odp...
26/04/2025

Niektóre spotkania nie są
przypadkowe.😉 Choć widziałyśmy się po raz pierwszy,
miałam wrażenie, że znamy się od zawsze. Od
pierwszego uśmiechu Patrycji wszystko "kliknęło" jak
trzeba😁. Cudowna kobieta z cudowną energią🤩
To była sesja, która pokazała mi, jak bardzo kobiety
potrafią być silne, nawet gdy same tego nie widzą.
Wrażliwość i moc idą w parze – a te oczy mówią więcej
niż tysiąc słów.😇









🍀🍀🍀Każda z nas ma w sobie historię. Każda z nas nosi blizny – te widoczne i te ukryte. Ale to właśnie one sprawiają, że ...
22/04/2025

🍀🍀🍀Każda z nas ma w sobie historię. Każda z nas nosi blizny – te widoczne i te ukryte. Ale to właśnie one sprawiają, że jesteśmy wyjątkowe. Ta sesja to hołd dla siły i piękna kobiet.🍀🍀🍀

To, jak o sobie myślisz, wpływa na to, jak się czujesz
Wyobraź sobie, że stajesz przed lustrem i zamiast myśleć:
„Powinnam coś w sobie zmienić”, mówisz: „Jestem wystarczająca”.
Jak byś się wtedy czuła? hmm😇
Nasze myśli mają ogromną moc – to one decydują o tym, czy idziemy przez życie z podniesioną głową, czy chowamy się w cieniu.
Zaczynając dzień od czułości wobec siebie, zmieniasz nie tylko swój nastrój, ale i sposób, w jaki odbierają Cię inni. Bo pewność siebie nie przychodzi z idealnym wyglądem – rodzi się z akceptacji i miłości do samej siebie.😘🥰
Pomyśl o tym😘😘😘
❤️ Czas spojrzeć na siebie łagodniej. Zasługujesz na to. ❤️

Moi drodzy niech ten świąteczny czas będzie dla nas wszystkich ukojeniem. Niech codzienne problemy odejdą na chwilę w za...
19/04/2025

Moi drodzy niech ten świąteczny czas będzie dla nas wszystkich ukojeniem. Niech codzienne problemy odejdą na chwilę w zapomnienie a świąteczna atmosfera przyniesie spokój i nadzieję na nadchodzące jutro. Duuuużo zdrówka, dbajcie o siebie nawzajem😘😘😘🥰

Gdy patrzysz w lustro…Czy zdarzyło Ci się spojrzeć w lustro i od razu wyłapać to, co według Ciebie nie jest „idealne”? W...
17/04/2025

Gdy patrzysz w lustro…
Czy zdarzyło Ci się spojrzeć w lustro i od razu wyłapać to, co według Ciebie nie jest „idealne”? Większość kobiet jest dla siebie najsurowszymi krytykami. Ale wiesz co? Te „niedoskonałości”, które widzisz, są częścią Twojej unikalnej historii. Podczas sesji fotograficznej masz szansę spojrzeć na siebie oczami kogoś, kto widzi Twoje piękno, blask i autentyczność. Może czas przestać patrzeć na siebie przez pryzmat surowej oceny i zacząć dostrzegać to, co naprawdę w Tobie wyjątkowe?

Dlaczego warto zrobić sesję sensualną?Bo każda kobieta zasługuje, by zobaczyć siebie w pięknej, pewnej siebie odsłonie. ...
13/04/2025

Dlaczego warto zrobić sesję sensualną?Bo każda kobieta zasługuje, by zobaczyć siebie w pięknej, pewnej siebie odsłonie. Bo to doświadczenie, które zmienia sposób, w jaki patrzysz na swoje ciało. Bo to prezent dla Ciebie – na zawsze.

Nie wiedziałam, że mogę TAK wyglądać!
Często po zobaczeniu surowych zdjęć na wyświetlaczu aparatu słyszę
„Nie wierzę, że to ja. Zawsze myślałam, że nie mam w sobie nic wyjątkowego, że się do tego nie nadaje…”.
A jednak – moje drogie panie mamy w sobie ogrom wyjątkowości.
Widzę to w jej spojrzeniu, w subtelnym uśmiechu, w tym, jak rozkwitacie, gdy pierwszy stres minie i czujecie się swobodnie.
Sesja zdjęciowa to nie tylko pamiątka – to doświadczenie, które może zmienić sposób, w jaki patrzysz na siebie.
Czy jesteś gotowa zobaczyć siebie w nowym świetle?
Czy jesteś gotowa przeżyć ze mną ta fantastyczną przygodę?



Adres

Małdyty
14-330

Telefon

+48535590161

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy FOTO Memories Ewa Jóźwik umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do FOTO Memories Ewa Jóźwik:

Udostępnij

Kategoria