Kasia Krociel Fotografia

Kasia Krociel Fotografia Fotografia pełna magii. Zapraszam na spacer po mojej krainie fotografii, krainie pięknej, spokojnej i magicznej.

📸 SESJE: ciążowe, noworodkowe, rodzinne, smash cake, kobiece, wizerunkowe
📸 REPORTAŻE: chrztu, komunii, wieczory panieńskie

🏠 studio Lublin (os.Czuby) i 🌞 plener Pełnej ciepła, uśmiechu i miłości.
- fotografia ślubna
- fotografia noworodkowa
- fotografia dziecięca i rodzinna
- sesje ciążowe
- sesje narzeczeńskie
- reportaże z Chrztu Św., Pierwszej Komunii Świętej
- bajkowe sesje plenerowe

*Lublin, Tarnobrzeg

Wiecie co to?TAK wygląda SZCZĘŚCIE !!!Tak wygląda szczęście i miłość, spokój, ciepło i bezpieczeństwo :)Ale tak też wygl...
21/12/2025

Wiecie co to?
TAK wygląda SZCZĘŚCIE !!!
Tak wygląda szczęście i miłość, spokój, ciepło i bezpieczeństwo :)
Ale tak też wygląda moja buźka w tym roku na myśl, że wszystkie Wasze sesje i zamówienia są już obrobione i wysłane do druku, część już dawno gości w Waszych domach lub pakuje się pod choinkę (także te wczorajsze) i świadomość że w tym roku i ja mam czas na przygotowania świąteczne :)
Dzięki WAM za tą cudowną mobilizację i tempo wybierania zdjęć z sesji - dzięki tej mobilizacji udało nam się 😁
Miłej niedzieli moi drodzy ☺️

Właśnie dotarło - dotarło do mnie że nie pokazałam Wam wszystkiego 🤣Ten szaro- zielony kącik także jest do Waszej dyspoz...
16/11/2025

Właśnie dotarło - dotarło do mnie że nie pokazałam Wam wszystkiego 🤣
Ten szaro- zielony kącik także jest do Waszej dyspozycji i prawdę powiedziawszy Wasze dzieciaki przechodzą tu same siebie wymyślając przeróżne pozy i historie do zdjęć 😂 Nie wiedziałam że ta prostota może tak pięknie rozwijać wyobraźnię 😁

No i przypominam - spotykamy się na sesjach do połowy grudnia więc łapcie jeszcze wolne terminy ->https://kasiakrociel.zalamo.com/book #/packages?categoryId=cm1rqmviw0001tljxgklpydud

11/11/2025

Weekendowe sesje już do was poleciały....a jak wygląda wybór zdjęć? Łatwy jest czy trudny?
Bazujemy na specjalnej platformie dla fotografów, poruszacie się po niej jak w sklepie internetowym czyli intuicyjnie :)
A czy macie z czego wybierać? No jasne!!!
Ania wybiera z ponad 150zdjęć 😁 Ja się cieszę że aż tyle cudnych coiepłych kadrów udało nam się zrobić w takcie raptem godzinnej sesji, jej za to współczuję bo jakąś selekcję zrobć musi 😅
Trzymam zatem kciuki, by poszło sprawnie i bezboleśnie ;)
A Was zapraszam na sesje - są jeszcze wolne terminy na zdjęcia w Lublinie

https://kasiakrociel.zalamo.com/book #/packages?categoryId=cm1rqmviw0001tljxgklpydud

Litości - po co mi sesja? 😱Co roku to sobie powtarzam, co roku nie mam czasu na strojenie się i ogarnianie dzieci, co ro...
07/11/2025

Litości - po co mi sesja? 😱

Co roku to sobie powtarzam, co roku nie mam czasu na strojenie się i ogarnianie dzieci, co roku stres, nerwy, zabieganie, pusty portfel w zakładce "na zbędne luksusy" i co roku obawa czy z tego cokolwiek wyszło.....
Jedziesz do pracy mamo? czy ogarniasz dzieciaki do przedszkola /szkoły przerzucając naleśniki na drugą stronę i pakując termos z herbatą do plecaka?
Znamy te wątpliwości, znamy te obawy od podszewki, a potem patrzymy na zdjęcia - nie zawsze idealne, nie zawsze takie jak sobie wyobrażaliśmy bo - nasze dzieci to nie dzieci z AI, z okładki, zawsze idealnie uśmiechnięte, zawsze idealnie ustawione tylko małe (a jak się okazuje nieraz już nie takie małe) cudne indywidualne historie, głowy pełne pomysłów i swoich wizji, cudne uśmiechy nieraz bez jedynki na przodzie, buzie pełne piegów.... i to właśnie ma swoją wartość, to jest najcenniejsze - dzieciństwo, ciepło, bliskość.
A za kilka lat wyciągniesz album z najgłębszej szuflady i powiesz "A widzisz, wy się jednak lubiliście" 😂

PS - to jedyne w miarę normalne zdjęcie wspólne jakie udało nam się zrobić, dzięki niemu w końcu witam się z Wami osobiście po drugiej stronie obiektywu 😁

SCENKA PRZEDSZKOLNA nr 2 :)Dla kontrastu milusi miśkowy, świąteczny pokoik w brązach, beżach i zieleniach - jednym słowe...
29/10/2025

SCENKA PRZEDSZKOLNA nr 2 :)
Dla kontrastu milusi miśkowy, świąteczny pokoik w brązach, beżach i zieleniach - jednym słowem pluszaki, wygodny fotel, ciuchcia, ksiażka, stary telefon z czerwoną linią do Mikołaja, trzeba coś więcej? :)

PS. Kto jeszcze szuka fotografa do przedszkola - zapraszam do kontaktu. Znajdą się jeszcze miejsca 🙂

Czas na spam świąteczny - jednym słowem MAMY TO :) Mamy próbne sesje na wszystkich scenkach i tych w STUDIU i tych dla P...
29/10/2025

Czas na spam świąteczny - jednym słowem MAMY TO :)
Mamy próbne sesje na wszystkich scenkach i tych w STUDIU i tych dla PRZEDSZKOLI....
Zaczynamy dziś od scenek przedszkolnych!-
SCENKA PRZEDSZKOLNA NR 1 z czerwonym audi ❤️🏎🛻🚗❤️śmiga w tym roku z nami do Waszych placówek, do Waszych dzieci. Po moich dzieciach wiem że będzie zachwyt 😍😂
A jakie będą efekty? to zależy....wiek testujących modeli to 2 i 8 lat 😁

PS. Kto jeszcze szuka fotografa do przedszkola - zapraszam do kontaktu. Znajdą się jeszcze miejsca 🙂

ZAPISY na SESJE ŚWIĄTECZNE 2025Dziś szybko, zwięźle i bez owijania w bawełnę, bo wiem że na to czekacie 😁 myślę, że niem...
01/10/2025

ZAPISY na SESJE ŚWIĄTECZNE 2025
Dziś szybko, zwięźle i bez owijania w bawełnę, bo wiem że na to czekacie 😁 myślę, że niemniej niż ja - każdy ma swoje powody.
WY:
- macie cudowną okazję pobyć blisko
- dostajecie milion przytulasów i całusów a czasem i fochów (które też są cudownym aspektem dzieciństwa i dojrzewania nastolatków)
- macie możliwość podejrzeć wystrojone studio (co nieraz okazuje się być waszą świąteczną inspiracją do domu)
- ci co bardziej głodni mogą spróbować naszych pierniczków 😉 (wiem że niektórzy przychodzą właśnie pop to 😅
- zostają Wam cudowne zdjęcia zarówno te pozowane jak i luźniejsze, idealne dla Was ale i dla dziadków pod choinkę 😉 odchodzi więc Wam problem z prezentami 😉
JA:
- niesamowicie lubię dekorować studio i zaskakiwać Was nowym wystrojem (mam tu okazję zaszaleć i wykazać się umiejętnościami ze studiów, prowadzenia kwiaciarni i wielu lat rękodzielniczej i florystycznej działalności 😉
- lubię piec dla Was pierniczki 🍪
- mam niezwykłą przyjemność patrzeć i podziwiać jak cudnie rosną Wasze pociechy i jak fajnie dojrzewa Wasza miłość
- serce mi rośnie na każde "ciociu" od waszych maluchów i opowiedziane przez nie historie
- uwielbiam obrazki i niespodzianki od Waszych dzieci 😁 a także koncerty i wszelkie ich talenty
- lubię głaskać i przytulać Wasze zwierzaki 🐶🐱🐭🐹
Wychodzi, że ja mam więcej korzyści 🤣 ale chyba to nie prawda 🙂
No dobra - ZAPRASZAM !!! ja się nie mogę już doczekać 😊
ZAPISY na SESJE ŚWIĄTECZNE 2025 czas START
▶️ https://kasiakrociel.zalamo.com/book #/

MODELKA POSZUKIWANA!!!Zanim wrzucimy tutaj zapisy na sesje świąteczne i studio zapachnie choinką mamy jeszcze kilka inny...
29/09/2025

MODELKA POSZUKIWANA!!!
Zanim wrzucimy tutaj zapisy na sesje świąteczne i studio zapachnie choinką mamy jeszcze kilka innych zleceń do ogarnięcia.
Szukamy więc modelki z brzuszkiem do sesji produktowej dla Memorki
Te cudne bransoletki potrzebują pięknej dłoni i brzusia 😁
Warunki współpracy do ustalenia - może być odpłatnie, może być FTP (zdjęcia ciążowe za pozowanie).
Jeśli macie więc w swoim otoczeniu przyszłe MAMY - zapraszam do kontaktu i udostępniania.
Sesja realizowana w naszym studiu w Lublinie.

Jak zawsze - długa przerwa oznacza, że dużo się dzieje!!! Ale WY jesteście niesamowici i mimo, że notorycznie daję ciała...
15/09/2025

Jak zawsze - długa przerwa oznacza, że dużo się dzieje!!!
Ale WY jesteście niesamowici i mimo, że notorycznie daję ciała z marketingiem to nie zawodzicie, DZĘKUJĘ 😘
Dzięki Wam ma to sens 😁
Słuchajcie - odpowiadając zbiorowo na Wasze zapytania (choć każdy zaraz dostanie odpowiedź indywidualną) tak prezentowały się ceny zeszłoroczne i scenki zeszłoroczne dla PRZEDSZKOLI i ŻŁOBKÓW
Wiem, że byliście nimi zachwyceni więc na ten rok szykujemy kolejne cuda. Plakacik na 2025 już niebawem pojawi się w WASZEJ PLACÓWCE - warunek jest 1 ❗️❗️❗️
MUSICIE NAS DO SIEBIE ZAPROSIĆ 😁
Uruchomiliśmy już zapisy na listopadowe sesje w przedszkolach i żłobkach, jeśli wiec chcecie żebym to znowu ja pojawiła się u Waszych maluszków - ruszcie do rady rodziców, nauczycieli czy dyrekcji, powiedzcie o "cioci" fotograf na zebraniu :)
Możecie śmiało puścić w świat ten plakacik i sprawić swoim dzieciom CUDOWNĄ pamiątkę na lata, a przy okazji mieć z głowy prezenty dla dziadków 🎁

PS. Oferta sesji indywidualnych w studiu i u Was w domku pojawi się niebawem :)

Trzymajcie się ciepło i miłego tygodnia.
Kasia 📸

No SZOK i niedowierzanie 🤦‍♀️Mało mnie tu bo chrzty i komunie w pełni a post piątkowy zniknął - usunięty, widziała go ty...
13/05/2025

No SZOK i niedowierzanie 🤦‍♀️
Mało mnie tu bo chrzty i komunie w pełni a post piątkowy zniknął - usunięty, widziała go tylko garstka osób, a ja tu z ładną grafiką wskoczyłam....
Moje drogie - zwracam się do kobiet wszelakich bo to Wy brałyście udział w zabawie *i jeden pan - ponawiam info...może tym razem fb go nie zbanuje :)
Zapraszam na sesję lub po box upominkowy z zaproszeniem na sesję - > Aśka Pałcon a po bransoletkę do Memorki -> Kasieńka Fariaszewska (można zgłaszać się do mnie lub bezpośrednio do Kasi)
Zapraszam i gratuluję :)

Adres

Lublin
20-400

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Kasia Krociel Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Kasia Krociel Fotografia:

Udostępnij

Kategoria