22/12/2015
Jako, że od dawna właściwie jedynym tematem w fotografii jakim się zajmuję są konie, to zapraszam Was kochani od dziś na nową stronę. Z sentymentu nie będę tejże usuwać, bo przeglądając wpisy i zdjęcia budzą się we mnie same pozytywne wspomnienia :)
Od czasu do czasu coś wrzucę, ale na koniowości zapraszam pod poniższy link :)
Przy okazji dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do prosperowania tej strony, bo to co się na niej znajduje jest dla mnie bardzo ważne. Zaglądajcie czasem, będę wdzięczna! :)
Cześć!
Jestem Żania!
Idę z uważnością przez świat łapiąc momenty za pomocą aparatu.
Z miłości do świata, piękna natury, zwierząt i Was tworzę ujecia, które trafią do Waszych serc ❤️
Zatrzymuję w obrazie uważność 🤍
Zapraszam Cię do mojego świata✨