16/06/2026
Czym jest dla Was romantyzm?
Bo im dłużej fotografuję zakochanych, tym bardziej mam wrażenie, że każdy definiuje go inaczej.
Dla jednych to wspólne podróże i doświadczenia.
Dla innych kwiaty, prezenty.
A dla jeszcze innych zwykły wieczór razem po ciężkim dniu, zwykła niezwykła obecność.
Jedno jest wspólne.
Romantyzm zaczyna się tam, gdzie czujemy się przy kimś bezpiecznie i możemy być sobą.
Macie swoje przemyślenia w tym temacie? 🤍