Na sesje umawiam się na terenie Jasła (całe wakacje, niektóre weekendy w roku akademickim, przerwy świąteczne). W okresie od października do czerwca sesje wykonuję również na terenie Lublina. Nie wykonuję sesji TFP. Nie doradzam/pomagam przy wyborze aparatów, obiektywów, lamp, filtrów itd. Nie czuję się specjalistą, nie interesuję się sprzetami. Jedynie co moge doradzić to czytanie for internetowy
ch - znajdziecie tam wszystko. Nie przerabiam cudzych zdjęć, nawet odpłatnie. Jeśli nie odpisałabym - śmiało pisz ponownie!