20/02/2026
We wtorek miałam przyjemność fotografować drugą odsłonę wernisażu wystawy "Śmiertelnie boję się żyć". Tym razem prace są do obejrzenia w kawiarni Między Słowami na ul. Rybnej w Lublinie. Wrzucam garstkę moich ulubionych kadrów i zachęcam do zobaczenia wystawy na żywo. :)