15/01/2024
Witajcie kochani! ❤️
Jestem już w domku i chciałam bardzo serdecznie podziękować wszystkim którzy odzywali się do mnie podczas mojego pobytu w szpitalu za zainteresowanie i wsparcie. Nie spodziewałabym się, że jest tak dużo osób, które w mniejszym lub większym stopniu obchodzi mój los i które dobrze mi życzą. Dziękuję.. 🙏
Chciałabym też przekazać Wam bardzo ważną informację. Po 7 latach budowania własnego biznesu jestem zmuszona zrobić krok w tył i zamknąć moje studio fotograficzne. Jest to dla mnie bardzo trudny moment ale czasami tak po prostu jest, że musimy się cofnąć aby za jakiś czas pójść do przodu.
Na ten moment nie wykonuję już żadnych sesji studyjnych. Nie będę też realizowała żadnych innych sesji w pierwszym kwartale roku. Co przyniesie wiosna? Zobaczymy. W obecnej sytuacji nie chcę mocno wybiegać w przyszłość. Osoby, które mają wykupione vouchery na sesje plenerowe - nie martwcie się, zrealizujemy je.
Jeszcze raz dziękuję za zrozumienie i wsparcie.. ❤️ To dla mnie ważne w tak trudnym czasie! Dbajcie o siebie.. 🙏